تریلر جدید The New Mutants منتشر شد؛ نگاهی تازه به جهش‌یافته‌های دیزنی

تریلر جدید فیلم سینمایی The New Mutants (جهش‌یافته‌های جدید) محصول فاکس و دیزنی، بلاخره منتشر شد و حالا می توانیم یک نگاه درست و حسابی به این فیلم به شدت مورد انتظار بیاندازیم. این فیلم یک اسپین‌آف است از فرانچایز X-Men که توسط جاش بوت (The Fault in Our Stars) کارگردانی شده، بون فیلم‌نامه این اثر را با همکاری کنات لی (آدم‌ربایی ۲۰۱۷) نوشته است. The New Mutants بر پایه یک سری کتاب مصور با نامی مشابه ساخته شده و روایت‌گر داستان تعدادی نوجوان با قدرت های فراانسانی است که درون یک تاسیسات مخفی زندانی شده اند.

از ستاره های این فیلم می توانیم به آنیا تیلور-جوی (Split و Glass) در نقش ایلیانا راسپوتین ملقب به مجیک، میسی ویلیامز (Game of thrones) در نقش رِین سینکلر ملقب به ولفزبین، چارلی هیتون (Stranger Things) در نقش سم گاتری ملقب به کنون‌بال، هنری زاگا (Teen Wolf) در نقش روبرتو داکوستا ملقب به لکه خورشیدی، بلو هانت در نقش دانیل مونستار ملقب به میراژ و آلیس براگا در نقش سیسیلیا ریس اشاره کنیم. اولین تریلر New Mutants در پاییز ۲۰۱۷ منتشر شد و به ما نوید یک فیلم متفاوت که در بستر فرانچایز مردان ایکس ساخته شده را به ما داد، اما بعد از آن بارها و بارها تاخیر خورد، بنابر علت های مختلف؛ از جمله اینکه فاکس می خواست جنبه ترسناک فیلم بیشتر شود.

همچنین بخوانید | فیلم The New Mutants درجه سنی PG-13 دریافت کرد؛ خوب یا بد؟

یکی دیگر از دلایلی که New Mutants تاخیر خورد معامله بین فاکس و دیزنی بود، که باعث شد تعداد قابل توجه ای از پروژه های در دست توسعه فاکس بطور کل لغو شوند و متاسفانه هرگز قرار نیست رنگ روشنایی روز را بیینند (از جمله فیلم Gambit). اما چون تولید New Mutants به پایان رسیده بود، دیزنی مجبور شد توسعه آن را ادامه دهد و برای اکران آماده‌اش کند. تا مدتی بعد از اینکه فاکس زیر چتر دیزنی رفت اصلا معلوم نبود که چه سرنوشتی در انتظار فیلم جهش‌یافته های جدید نشسته، مدتی هم شایعه ها مدام ادعا می کردند که دیزنی قصد دارد این فیلم را بجای اکران، از طریق سرویس استریم Hulu به دست طرفداران برساند.

اما بعد از اینکه دیزنی بطور رسمی تایید کرد که The New Mutants قرار است در ماه آوریل ۲۰۲۰ راهی گیشه شود، اوضاع آرام شد و مطمئن شدیم که ما بلاخره یک روز قرار است موفق به تماشای این فیلم ترسناک شویم. حال فاکس و دیزنی تریلر جدید New Mutants را منتشر کرده اند که تایید می کند جاش بون یک فیلم مارولی کاملا متفاوت را ساخته است. این کارگردان تایید کرد که قرار است نسخه اصلی فیلم اکران شود و فاکس یا دیزنی تغییری در آن ایجاد نکرده اند، که خبر خوبی محسوب می شود.

video

همچنین بخوانید | فیلم Deadpool 3 در حال توسعه است؛ رایان رینولدز تایید کرد

تریلر جدید New Mutants حاوی تعداد قابل توجه ای صحنه های تاکنون دیده نشده از این فیلم است، و خیلی جذاب تر از تریلری که دو سال قبل منتشر شد می باشد. تریلر جدید تمرکز خودش را بر روی شخصیت های اصلی داستان قرار داده و تک به تک آنها را به ما معرفی می کند، و قدرت های آنها را به ما نشان می دهد‌. این تریلر تایید می کند که New Mutants حاوی عناصر ترس است و شخصیت های آن طی حوادث فیلم در موقعیت هایی دلهره‌آور قرار می گیرند. و جالب ترین بخش تریلر جایی است که شخصیت شرور فیلم که دیمون بیر (Demon Bear) نام دارد معرفی می شود…

این فیلم در تاریخ سوم آوریل ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۱۵ فروردین ۹۹) پـا به گیشه خواهد گذاشت؛‌ منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.