ظاهرا فیلم New Mutants نتوانسته دیزنی را تحت تاثیر قرار دهد!

اگر بخواهیم در مورد عملکرد فرانچایز مردان ایکس در سینما صحبت کنیم، واقعا سخت است که بخواهیم یک نتیجه کلی بگیریم؛ چون فیلم های شگفت انگیزی مثل Logan و Deadpool در بستر همین فرانچایز ساخته شدند و موفقیت های زیادی را کسب کردند، اما Dark Phoenix هم جزو فرانچایز مردان ایکس است، فیلمی که نقدهای خیلی بدی را دریافت کرد و با شکست تجاری روبرو شد. اما حالا، به لطف معامله بین فاکس و دیزنی، مردان ایکس بعد از سالها دوری به خانه بازگشته اند و اکنون مارول استودیوز کنترل X-Men را در اختیار دارد.

وقتی هم که صحبت از حضور مردان ایکس در دنیای سینمایی مارول می شود، با یک علامت سوال خیلی بزرگ روبرو می شویم، چون واقعا کسی در مورد سرنوشت این شخصیت ها اطلاعات دقیقی ندارد، فقط مارول تایید کرده که قصد دارد آنها را وارد دنیای سینمایی خودش کند، ولی اصلا معلوم نیست چه زمانی و چطور. اگر بخواهیم در مورد آخرین فیلم X-Men ساخته شده توسط کمپانی فاکس هم صحبت کنیم، شدیدا به یاد کلمه “تاخیر” می افتیم. اولین تریلر از فیلم سینمایی The New Mutants (جهش‌یافته‌های جدید) در سال ۲۰۱۷ منتشر شد و خود فیلم نیز قرار بود در آوریل ۲۰۱۸ پا به گیشه بگذارد. اما حالا بیشتر از یک سال از تاریخ معین شده گذشته و هنوز هم خبری از این فیلم نیست، و جالب اینجاست که باز هم باید برای تماشای آن صبر کنیم. ولی، آیا New Mutants ارزش این همه صبر کردن را دارد؟

همچنین بخوانید | مارول فیلم جدید Fantastic Four را تایید کرد؛ چهار شگفت‌انگیز به MCU می آیند!

شکست تجاری Dark Phoenix باعث شد تا دیزنی نگران سرنوشت تجاری و هنری فیلم New Mutants شود؛ کمپانی فاکس نیز اکنون تحت فشار زیادی قرار گرفته است. حال Variety گزارشی در همین رابطه منتشر کرده که در آن به فیلم ترسناک New Mutants اشاره نموده و اینطور به نظر می رسد که شرایط چندان خوبی ندارد. در همین گزارش آماده که این فیلم نتوانسته دیزنی را تحت تاثیر قرار دهد، و استودیو اعتقاد دارد که نمی تواند در گیشه به فروش خوبی دست پیدا کنـد.

New Mutants 2020

فاکس قبل از اینکه توسط دیزنی خریداری شود، مشغول کار بر روی فیلم New Mutants بود و اینطور به نظر می رسید که قبل از نهایی شدن معامله فاکس و دیزنی فیلم تکمیل شده است. اولین تیزر رسمی از New Mutants در سال ۲۰۱۷ منتشر شد و نوید اکران در بهـار ۲۰۱۹ را به ما داد، اما اکران این فیلم تاکنون بارها و بارها به تعویق افتاده است. در حال حاضر، آوریل ۲۰۲۰ توسط دیزنی بعنوان تاریخ شروع اکران New Mutants انتخاب شده است؛ طبق ادعای سیمون کیبرگ، تهیه کننده فیلم، علت تاخیر دوباره فیلمبرداری اضافی بوده است (به دنبال تغییراتی که در فیلم اعمال شده).

 

همچنین بخوانید | دیزنی قصد دارد فیلم های بیشتری از سری Planet of the Apes بسازد؛

فیلم سینمایی The New Mutants در تاریخ ۳ آوریل ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۱۵ فروردین ۹۹) پـا به گیشه خواهد گذاشت، ما امیدواریم دوباره تاخیر نخورد، اما با توجه به اینکه سه سال است که وضعیت نامعلومی دارد، و با آگاهی از اینکه ظاهرا فیلم چندان جالبی هم از آب درنیامده، اصلا بعید نیست دیزنی بطور کل بیخیال اکران آن شود و پرونده آن را برای همیشه ببنند؛ و شاید New Mutants را در سینما اکران نکند و از طریق یک سرویس استریم به دست طرفداران برساند، در این حالت حداقل ارقام ضعیف باکس نمی تواند باعث شرمسازی استودیو شود.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.