وقایع فیلم New Mutants در چه سالی اتفاق می افتد؟

ما در سال ۲۰۲۰ شاهد اکران ۵ فیلم مارولی خواهیم بود، که The New Mutants (جهش‌یافته‌های جدید) یکی از آنهاست؛ این فیلم توسط کمپانی فاکس قرن بیستم ساخته شده و دیزنی قصد دارد آن را اکران کند. New Mutants در اصل قرار بود سال ۲۰۱۸ اکران شود (اگر به یاد داشته باشید اولین تریلر آن هم ۲۰۱۷ منتشر شد)، اما یک سری موانع باعث شد تا این اتفاق رخ ندهد. ولی تریلر جدید این فیلم بتازگی منتشر شده و خود فیلم هم تا قبل از پایان سال راهی گیشه می شود. باید اشاره کنیم که تریلر The New Mutants به ما نوید یک فیلم مارولی متفاوت و جالب را داد.

در این میان، یک سری ابهامـات در مورد این فیلم وجود دارد؛ مثلا اینکه وقایع آن در چه سالی اتفاق می افتد؟ که کرن روسنفلت، یکی از تهیه‌کننده‌های فیلم، به آن جوابی واضح داده است. طبق ادعای این تهیه‌کننده، حوادث فیلم سینمایی New Mutants در دوره زمانی خاصی اتفاق نمی افتد، ولی امروز است، یعنی اینکه وقایع آن در زمان حال اتفاق می افتد و آینده یا گذشتـه نیست؛ که همین ویژگی باعث شده تا New Mutants تبدیل به فیلمی خاص شود. به زبان ساده، این فیلم در دنیای مدرن و امروزی واقع شده، ولی نمی توانیم بگوییم که مربوط به سال خاصی است و ظاهرا همیشه می توانید بگویید «امروز».

همچنین بخوانید | تریلر جدید The New Mutants منتشر شد؛ نگاهی تازه به جهش‌یافته‌های دیزنی

زمانی که اعلام شد دیزنی قصد دارد The New Mutants را اکران کند، این بحث به میان آمد که آیا ممکن است این فیلم به دنیای سینمایی مارول بپیوندد؟ جواب این سوال بدون شک «خیر» است چون دیزنی برنامه خاصی برای مردان ایکس دارد و جهش‌یافته‌های جدید آخرین بازمانده های فرانچایز قدیمی X-Men هستند. با این حساب، New Mutants که در ژانر ترس ساخته شده قرار نیست صاحب یک ادامه شود، پس موفقیت تجاری آن فقط به نفع دیزنی خواهد بود و تاثیری بر روی آینده خود فیلم ندارد. ما هنوز موفق به تماشای این فیلم نشده ایم، ولی طبق شنیده ها اثر خوبی از آب درآمده و بعید نیست در گیشه خوب بفروشد.

این فیلم یک اسپین‌آف است از فرانچایز X-Men که توسط جاش بوت (The Fault in Our Stars) کارگردانی شده، بون فیلم‌نامه این اثر را با همکاری کنات لی (آدم‌ربایی ۲۰۱۷) نوشته است. The New Mutants بر پایه یک سری کتاب مصور با نامی مشابه ساخته شده و روایت‌گر داستان تعدادی نوجوان با قدرت های فراانسانی است که درون یک تاسیسات مخفی زندانی شده اند. طبق تایید دیزنی، این فیلم در تاریخ سوم آوریل ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۱۵ فروردین ۹۹) پـا به گیشه خواهد گذاشت.

همچنین بخوانید | فیلم The New Mutants درجه سنی PG-13 دریافت کرد؛ خوب یا بد؟

از ستاره های New Mutants می توانیم به آنیا تیلور-جوی (Split و Glass) در نقش ایلیانا راسپوتین ملقب به مجیک، میسی ویلیامز (Game of thrones) در نقش رِین سینکلر ملقب به ولفزبین، چارلی هیتون (Stranger Things) در نقش سم گاتری ملقب به کنون‌بال، هنری زاگا (Teen Wolf) در نقش روبرتو داکوستا ملقب به لکه خورشیدی، بلو هانت در نقش دانیل مونستار ملقب به میراژ و آلیس براگا در نقش سیسیلیا ریس اشاره کنیم. 

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline