شایعه: بازیگر جدید نقش بتمن بزودی (همین هفته) معرفی می شود!

در شرایطی که این روزها همه درگیر مارول و فیلم جدیدش هستند، طرفداران بتمن هنوز به بزرگ ترین سوال خودشان فکر می کنند: در فیلم سینمایی The Batman چه کسی قرار است در نقش بروس وین بازی کند؟؟ این سوالی است که همه طرفداران مرد خفاشی دوست دارند یک پاسخ برایش پیدا کنند. پاسخی که ظاهرا قرار است بزودی، مثلا تا قبل از پایان همین هفته، به آن برسند.

شخصیت بتمن به لطف ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ Dark Knight (شوالیه تاریکی) تبدیل به یک شخصیت سینمایی بسیار مشهور شد، البته این ابرقهرمان همیشه شهرت داشت اما فیلم هایی کریستوفر نولان برایش ساخت کمک کرد تا شناخته شده تر شود. این ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ در سال ۲۰۱۲ به پایان رسید، چهار سال بعد زک اسنایدر فیلم Batman V Superman: Dawn of Justice (بتمن در مقابل سوپرمن: طلوع عدالت) را ساخت و بتمن را به سینما بازگرداند. در این فیلم بن افلک لباس بتمن را پوشیده بود، او در Justice League (لیگ عدالت) باری دیگر شخصیت بروس وین را به تصویر کشید. این دو فیلم برای نخستین بار در سینما، بتمن را کنار سوپرمن و واندر وومن قرار دادند.

همچنین بخوانید | جان سینا در حال مذاکره برای پیوستن به Suicide Squad 2 (جوخه انتحار) است!

بعد از شکست های لیگ عدالت، بتمن قرار بود صاحب یک فیلم انفرادی شود به کارگردانی بن افلک و با نقش آفرینی خودش؛ اما او خیلی زود اعلام کرد که قصد دارد فقط بازیگر این فیلم باشد، سپس از بازی در این نقش هم خودش را کنار کشید. بعد از کناره گیری افلک، مت ریوز بعنوان نویسنده و کارگردان فیلم The Batman انتخاب شد. اما هنوز معلوم نیست که چه کسی جایگزین بن افلک خواهد شد، ولی تولید فیلم قرار است در ماه دسامبر سال جاری آغاز شود — البته طبق آخرین اطلاعاتی که داریم.

The Batman 2021

حال، طبق ادعای یک منبع آگاه در توییتر (Daniel Richtman) بازیگر جدید نقش بتمن قرار است بزودی و حتی شاید تا قبل از آخرین همین هفته معرفی شود. تا جایی ما اطلاع داریم The Batman یک فیلم ﭘﯿﺶدرآمدی است که بروس وینی جوان شخصیت اصلی آن می باشد، با این حساب باید منتظر معرفی یک بازیگر جوان باشیم. شایعه ها ادعا دارند که آرمی همر (با ۳۲ سال سن) برای بازی در نقش بتمن مشغول مذاکره با استودیو بوده اما خود آقای همر هر گونه مذاکره ای در رابطه با این نقش را تکذیب کرده است.

همچنین بخوانید | فیلم Shazam: بازیگر نقش مری مارول یک قرارداد ۵ فیلمی با Warner Bros بسته است!

باید اشاره کنیم که اگر بن افلک مشتاق بازی در نقش بتمن بود هم امکان حضور وی در فیلم انفرادی The Batman وجود نداشت، چون مت ریوز قصد دارد داستان نسخه جوان بتمن را روایت کند. فاز تولید The Batman هم طبق ادعای کارگردان آن قرار است اواخر سال ۲۰۱۹ آغاز شود، این فیلم در تاریخ ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ (مصادف با جمعه ۴ تیر ۱۴۰۰) پا به گیشه خواهد گذاشت.

پس، منتظر معرفی بتمن جدید باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir) و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.