گزارش: نیک فیوری در Captain Marvel 2 حضور خواهد داشت!

طی یک بازه زمانی چند ساله ما شاهد غیب نیک فیوری در فیلم های دنیای سینمایی مارول بودیم، او از Avengers: Age of Ultron محصول ۲۰۱۵ تا Avengers: Infinity War محصول ۲۰۱۸ غیبت داشت. اما در سال ۲۰۱۹ ما شاهد بازگشت رئیس سابق سازمان شیلد به MCU بودیم، بطوری که او در هر سه فیلم مارولی امسال حضور داشت. خوشبختانه، نقش برجسته او در این فرانچایز همچنان به قوت خودش باقی مانده است، و البته شنیده ایم که در فیلم های آینده هم نقش مهمی خواهد داشت؛ طبق تازه ترین گزارش ها Captain Marvel 2 یکی از فیلم های آینده اوست.

ما شک داشتیم که بتوانیم او را در فیلم انفرادی بعدی کاپیتان مارول مشاهده کنیم، ولی منابع ما ادعا کرده اند که ساموئل ال. جکسون قرار است در قسمت دوم فیلم سینمایی Captain Marvel باری دیگر شخصیت نیک فیوری را به تصویر بکشد. ما در حال حاضر نمی دانیم او چه نقشی در وقایع فیلم خواهد داشت، که البته چندان هم مهم نیست (در حال حاضر) و همین که در آن حضور دارد برای ما کافی است. چون ما هیچ اطلاعاتی از داستان Captain Marvel 2 نداریم نمی توانیم حدس درستی در مورد نقش فیوری بزنیم.

همچنین بخوانید | بری لارسون (کاپیتان مارول) حداقل در ۵ فیلم مارولی دیگر حضور خواهد داشت؛

ولی از هر جهت که نگاه می کنیم، شنیدن این خبر اصلا عجیب به نظر نمی رسد؛ چون اگر به یاد داشته باشید در Captain Marvel نیک و کارول دانورز تبدیل به دوستانی نزدیک شدند، شیمی بین بری لارسون و جکسون نیز از قسمت های خوب و قابل توجه فیلم بود، پس کاملا طبیعی است که مارول به بازگرداندن نیک فیوری برای قسمت دوم فکر کند. ولی در حال حاضر چون معلوم نیست وقایع این فیلم در چه سالی رخ می دهد ما نمی دانیم ملاقات بعدی ما با فیوری جوان خواهد بود یا نسخه مسن او.

نیک فیوری

ولی شاید فیلم Spider-Man: Far From Home به ما یک سرنخ در مورد نقش نیک فیوری در Captain Marvel 2 داده باشد؛ صحنه پس از تیتراژ دومین فیلم انفرادی اسپایدی فاش کرد که رئیس سابق شیلد این روزها مشغول اداره کردن سازمانی است که درون فضای واقع شده و اسکرول ها نیروهای آن هستند. برخی طرفداران اعتقاد دارند که این سازمان نسخه سینمایی S.W.O.R.D. است، که در واقع همتای کیهانی سازمان شیلد می باشد (البته در کتاب های مصور).

همچنین بخوانید | آخرین اطلاعاتی که از فیلم Doctor Strange 2 داریم؛ (تا امروز)

همانطور که اشاره کردیم نیک فیوری این روزها اداره سازمان یاد شده را برعهده گرفته، ولی اگر وقایع Captain Marvel 2 در گذشته اتفاق بیافتد شاید فاش کند که او و اسکرول ها از کجا و چطور کلنگ این چنین سازمانی را زدند. بد نیست اشاره کنیم یک شایعه جدید منتشر شده که ادعا می کند دومین فیلم انفرادی کاپیتان مارول قرار است در تاریخ ۶ مِی ۲۰۲۲ (مصادف با جمعه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱) پا به گیشه بگذارد، اما این تاریخ هنوز توسط خود مارول تایید نشده است.

بنابراین، در نهایت باید صبر کنیم تا مارول حضور فیوری در این فیلم، و همچنین تاریخ شروع اکران آن را تایید کند؛ این اتفاق بزودی رخ می دهد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر
۰

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline