نیکی میناژ آماده است تا نقش زن گربه‌ای را در فیلم The Batman بازی کند!

بـا توجه به اینکه رابرت پتینسون قرار است در فیلم سینمایی The Batman یک بروس وین جوان را به تصویر بکشد، کمپانی Warner Bros باید بزودی بازیگرانی که قرار است مقابل این ستاره بازی کنند را انتخاب و به ما معرفی کنـد. در میان شخصیت های حاضر در این فیلم، در حال حاضر زن گربه‌ای (Catwoman) به شدت مورد توجه قرار گرفته، معلوم نیست که چرا تا این اندازه همه مشتاق هستند نام بازیگر این شخصیت فاش شود؛ در فیلم انفرادی بتمن شاهد حضور شش یا هفت شخصیت شرور مشهور خواهیم بود، ولی ظاهرا زن گربه‌ای در میانشان از محبوبیت خاصی برخوردار است.

تا این لحظه بازیگران سطح بالای زیادی به این نقش نسبت داده شده اند، بسیاری از آنها بازیگرانی هستند که طرفداران دوست دارند در نقش سلینا کایل ظاهر شوند، بعضی ها از طریق شایعه ها به زن گربه‌ای مرتبط شده اند، تعدادی هم با فعالیت های خودشان در شبکه های اجتماعی به این شخصیت وصل می شوند؛ کریستن استوارت (گرگ‌ومیش، سفید برفی و شکارچی)، ونسا هاجنز (سفر ۲: جزیره اسرارآمیز) و آبری پلازا (سریال لژیون، فیلم بازی بچگانه ۲۰۱۹) تنها تعدادی از بازیگران مشهور هالیوود هستند که گفته شده ممکن است در نقش خانم کایل ظاهر شوند. اما تا این لحظه WB بطور رسمی چیزی را تایید نکرده، و به نظر می رسد که عجله ای هم ندارند.

همچنین بخوانید | اطلاعاتی تازه از داستان فیلم انفرادی The Batman به کارگردانی مت ریوز؛

حال، یک خواننده رپ هم به این لیست اضافه شده است؛ در توییتر یکی از طرفداران نیکی میناژ به او گفت که دوست دارند وی را در لباس زن گربه‌ای مشاهده کنند، این خواننده مشهور نیز در واکنش به صحبت های این طرفدار گفته که “من حاضرم. ها!” که رسما تایید می کند بیشتر چهره های مشهور آمریکا دوست دارند در نقش سلینا کایل ظاهر شوند. ولی هر کسی ممکن است برای بازی در این نقش انتخاب شود، اما غیرممکن است استودیو حتی به نیکی میناژ فکر کرده باشد!!

فیلم بتمن

البته بدون شک نیکی میناژ برای شوخی و خنده این چنین واکنشی از خودش نشان داده، ولی همانطور که گفتیم به نظر می رسد بیشتر ستارهای آمریکایی دوست دارند در نقش زن گربه‌ای بازی کنند. شاید شخصیت چندان مهمی به نظر نـرسد، ولی بازی در این نقش می تواند از یک بازیگر معمولی یک ستاره مشهور بسازد، مخصوصا با توجه به اینکه The Batman ممکن است تبدیل به یک فرانچایز شود و تا چند قسمت ادامه داشته باشد؛ پس، به همین دلیل است که وارنر بروس نمی تواند هر کسی را برای نقش زن گربه‌ای انتخاب کند و این تصمیم باید از روی دقت باشد چون خیلی خیلی مهم است.

همچنین بخوانید | زکری لی‌وای انتظار دارد فاز تولید Shazam 2 اواسط ۲۰۲۰ آغاز شود؛

ما هنوز اطلاعات دقیقی از داستان فیلم سینمایی The Batman نداریم، امـا شایعه ها ادعا کرده اند در این فیلم با بروس وینی روبرو می شویم که در حال تبدیل شدن به یک کارآگاه نابغه است، همچنین شنیده ایم که فیلم جدید بتمن قرار است برداشتی از سری کتاب مصور Batman: The Long Halloween باشد، که در آن بتمن سعی دارد یک قاتل سریالی دیوانه را شکار کند. گفته شده که پنگوئن و زن گربه ای قرار است دو شرور اصلی فیلم The Batman باشند، ریدلر (شروری مشهور که عاشق طرح کردن معماهای سخت و چالش برانگیز است) و دو چهره (هاروی دنت که نصف صورتش می سوزد) نیز در این فیلم حضور خواهند داشت، در کنار فایرفلای و مد هتر (Mad Hatter).

اکران فیلم جدید بتمن از در تاریخ ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ (مصادف با جمعه ۴ تیر ۱۴۰۰) آغاز می شود. منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر
۰

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline