نیکول کیدمن به فیلم لایو-اکشن کروئلا دویل (Cruella De Vil) می پیوندد؟

کمپانی دیزنی با ساخت فیلم Maleficent یکی از شخصیت های شرور خودش را به سینما آورد و کمک کرد تا نگاهی متفاوت به داستان زیبای خفته داشته باشیم. این فیلم که با نقدهای خوبی روبرو شد و به فروش بالایی هم دست یافت از مالیفیسنت یک ضدقهرمـان ساخت؛ حال مدت زمان چندان زیادی تا شروع اکران قسمت دوم این فیلم باقی نمانده و در همین میان ما شنیده ایم که دیزنی قصد دارد یکی دیگر از شخصیت شرور خودش را به سینما بیاورد. 

طبق تازه ترین گزارش منتشر شده از سوی The Hashtag Show، دیزنی که در حال کار بر روی فیلم لایو-اکشن Cruella است، نیکول کیدمن را بعنوان یکی از بازیگران اصلی این فیلم در نظر گرفته. ستاره سریال Big Little Lies که مدتی قبل در فیلم ابرقهرمانی Aquaman خوش درخشید، حالا قرار است به کمپانی دیزنی و جریان بزرگ عناوین لایو-اکشن این استودیو بپیوندد. طبق تازه ترین گزارش ها، دیزنـی بصورت فعال مشغول توسعه فیلمی بر پایه شخصیت کروئلا دویل است و ظاهرا اما استون ستاره اصلی این فیلم می باشد.

همچنین بخوانید | عنوان رسمی Maleficent 2 اعلام شد؛ در کنار تاریخ شروع اکران جدید و پوستر رسمی

اینطور که به نظر می رسد، آنها در نظر دارند تا ایفای نقش Baroness را به خانم کیدمن بسپارند، که در توصیف این شخصیت آمده؛ یک دشمن برای کروئلا است و نقش بسیار مهمی در تبدیل کروئلا به شروری که امروز می شناسیم دارد. از دیگر بازیگرانی که برای این نقش کاندیده شده اند هم می توانیم به اما تامپسون (دیو و دلبر)، شارلیز ترون (مکس دیوانه: جاده خشم)، جولیان مور (کینگزمن: محفل طلایی) و دمی مور (فرشتگان چارلی) اشاره کنیم. با این حساب ممکن است در نهایت کیدمن جزو بازیگران فیلم جدید دیزنی نباشد و شخص دیگری بجای وی انتخاب شود.

Cruella movie

ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪی این عنوان لایو-اکشن هنوز در حال نگارش است اما استودیو خودش را آماده کرده تا استارت فاز تولید را در ماه جولای یا آگوست بزند. Alex Timbers پیش از این بعنوان کارگردان Cruella انتخاب شده بود اما حالا کریگ گیلسپی (I, Tonya) جایگزین وی شده است. ظاهرا Timbers به دلیل مشغله کاری مجبور به ترک این پروژه گشت، همچنین بد نیست اشاره کنیم که Tony McNamara (فیلم The Favorite) مسئول بازنویسی ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪی این عنوان می باشد.

همچنین بخوانید | دیزنی «گوژپشت نتردام» را تبدیل به یک فیلم لایو-اکشن موزیکال می کند؛

در خلاصه داستان فیلم سینمایی Cruella آمده است که: “استلا (کروئلا دویل) در خیابان های لندن زندگی می کند، طی سالهای ۱۹۷۰، همراه با دیگر ولگردها، جایی که ما از خاستگاه حقیقی شروری که به نام کروئلا می شناسیم مطلع می شویم و می بینیم که چرا از سگهای خالدار متنفر است. انتظار داریم که تولید این فیلم اواخر سال ۲۰۱۹ آغاز شود، ولی هنوز تاریخ انتشار Cruella فاش نشده است.

ما انتظار داریم که در سال ۲۰۲۰ موفق به تماشای فیلم سینمایی Cruella شویم اما هنوز بطور رسمی تایید نشده. پس منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…


منبع: That Hashtag Show

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.