سریال Nightflyers: تیزر جدید & تاریخ شروع پخش

جدیدترین تیزر از Nightflyers (شب‌پره ها) شبکه Syfy تاریخ شروع پخش این سریال علمی-تخیلی که بر پایه یکی از آثار جرج آر.آر. ماترین ساخته شده را تایید کرده است. بعد از موفقیت های گسترده مجموعه تلویزیونی Game of Thrones (بازی تاج و تخت) که بر پایه رمانهای Song of Ice and Fire (نغمه یخ و آتش) نوشته مارتین ساخته شده، Syfy امیدوار است با مورد اقتباس قرار دادن یکی دیگر از آثار این نویسنده بزرگ به موفقیت هایی مشابه دست پیدا کند. البته باید اشاره کنیم که سریال Nightflyers تفاوت های زیادی با GOT دارد؛

بر پایه اطلاعاتی که از رمان مارتین داریم، و همچنین جزئیاتی که توسط سازندگان سریال فاش شده، Nightflyers داستان عوامل یک کشتی فضایی را دنبال می کند که پا به ماموریتی خطرناک گذاشته اند. ماموریت مسافرین کشتی این است که با یک نژاد بیگانه ارتباط برقرار کنند. اما خیلی زود، حاضرین در این فضاپیما متوجه می شوند خطر واقعی در حقیقت میان خودش قرار دارد، از آنجا که اتفاقات عجیب و غریب آنها را به آستانه دیوانگی سوق می دهد.

در ارتباط با Syfy بخوانید | فصل چهارم سریال The Magicians: اولین نگاه & تاریخ شروع پخش

از بازیگران اصلی سریال Nightflyers می توانیم به گرچن مول (فیلم منچستر از کنار دریا)، جودی ترنر اسمیث (شیطان نئونی)، ایئوین مک‌کین (Resident Evil: The Final Chapter)، دیوید آیالا (Doctor Who)، انگوس سمپسون (Mad Max: Fury Road)، سم اسرایک (Mindhunter)، مایا اشت (Teen Wolf)، برایان اف. اوبرن (The Magicians) و فیلیپ رایس (The Adventures of Tintin) اشاره کنیم.

این تیزر جدید کاملا داستان سریال Nightflyers را برای ما فاش می کند؛ زمین در حال مردن است و یک گروه از مردان و زنان، سوار بر یک فضاپیما شده اند و هر کدامشان هم دلیلی شخصی برای پذیرش این ماموریت دارند، آنها باید با نژادی بیگانه ارتباط برقرار کنند و با یک راه حلِ نجات به زمین بازگردند. بواسطه این تیزر همچنین می توانیم نیم نگاهی به حال و هوای خوفناک سریال داشته باشیم، که ترکیبی است از علم و تخیل، ترس و تاریکی، جالب و قطعا تماشایی. یک نگاه بیاندازید:


این تیزر علاوه بر تایید حال-و-هوا و فضای داستانی سریال، فاش می کند که در ماه دسامبر سال جاری موفق به تماشای تمام اپیزودهای آن در شبکه Syfy خواهیم شد. از تاریخ یکشنبه دوم دسامبر (۱۱ آذر) تا ششم دسامبر اپیزود های ۱ تا ۵ سریال به دست ما می رسد، و از یکشنبه ۹ دسامبر (۱۸ آذر) تا ۱۳ دسامبر اپیزودهای ۶ تا ۱۰ آن منتشر خواهند شد. پس، دسامبر قرار است یک ماه فوق العاده ای برای طرفداران مارتین باشد.

در ارتباط با Syfy بخوانید | تاریخ شروع پخش سریال Deadly Class شبکه Syfy اعلام شد

منتظر انتشار تصاویر، پوستر و اطلاعات بیشتر از سریال Nightflyers باشید.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.