شایعه: هارلی کویین در فیلم Suicide Squad 2 حضور ندارد

بعد از نقش آفرینی درخشان مارگو رابی در فیلم سینمایی Suicide Squad (جوخه انتحار)، کمپانی وارنر بروس تصمیم گرفت به او نقش مهم تری در آینده ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ (DCEU) دهد به همین دلیل استارت توسعه چهار پروژه احتمالی را با امکان حضور او زدند. یکی از این پروژه ها Birds of Prey (And the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) بود که قرار است تا سال ۲۰۲۰ پا به گیشه بگذارد، دیگر پروژه هم Suicide Squad 2 می باشد که یک شایعه تازه منتشر شده ادعا دارد هارلی از لیست شخصیت های حاضر در آن حذف شده است.

ما در حال حاضر می دانیم که جیمز گان مشغول کار بر روی ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪی Suicide Squad 2 می باشد، اما از داستان آن هیچ اطلاعاتی نداریم و این وسط فقط یک سری شایعه ها و احتمالات وجود دارد. بعضی از شایعه ها ادعا دارند که قسمت دوم سری را ریبوت می کند، البته نه یک ریبوت کلی. البته با توجه به اینکه جیمز گان کنترل این پروژه را به دست گرفته، شنیدن خبرهایی در مورد ایجاد یک سری تغییرات نسبت به قسمت اول اصلا عجیب نیست. به هر حال، هر برنامه ای که گان قصد عملی کردنش را دارد، ظاهرا شخصیت هارلی کویین جزئی از آن نیست.

همچنین بخوانید | ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ Suicide Squad 2 تکمیل شد؛

این ادعاها تاکنون تایید نشده اند و مغناطیس نیوز هم “فعلا” آنها را تایید نمی کند، اما یک چیز را بخوبی می دانیم؛ قسمت اول Suicide Squad با وجود اینکه پرفروش بود نقدهای بدی را از سوی منتقدین و حتی طرفداران دریافت نمود، اما گان هیچوقت چنین فیلمی تولید نخواهد کرد. او قطعا چیزی می سازد که مورد تحسین قرار بگیرد و بخوبی بفروشد، پس Suicide Squad 2 باید با فضایی متفاوت ساخته شود و گان احتمالا به دنبال یک شروع تازه است. از طرفی، با توجه به تاریخچه بین گان و جرد لتو، می توانیم انتظار داشته باشیم که جوکر هم در قسمت دوم Suicide Squad حضور نداشته باشد.

هارلی کویین

وارنر بروس قصد دارد مانور بیشتری بر روی هارلی کویین دهد، در حقیقت می خواهند او را بعنوان یک شخصیت مستقل معرفی کنند نه کسی که زیر پرچم جوکر است. میزان موفقیت عناوین ابرقهرمانی این کمپانی طی چند سال اخیر تایید کرده که شخصیت هایی مثل بتمن، سوپرمن و جوکر دیگر مثل گذشته برای اهالی سینما جذاب نیستند، در واقع اکنون همه در پی چیزهای جدید می باشند پس، به احتمال قوی تا چند سال آینده جوکر را در فیلم های DCEU مشاهده نخواهیم کرد.

همچنین بخوانید | وقایع Birds of Prey در گاتهام اتفاق می افتد، اما بدون بتمن!

فعلا همه نگاه ها به فیلم Birds of Prey که قرار است از ۷ فوریه ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۱۸ بهمن ۹۸) پا به گیشه بگذارد دوخته شده، اما Suicide Squad 2 می تواند جزو بهترین عناوین ساخته شده در DCEU باشد. جیمز گان عالی بود خودش را بارها ثابت کرده، بنابراین فقط کافیست یک خط داستانی جالب خلق کند و تعدادی از شخصیت های پرطرفدار DCEU را کنار هم قرار دهد، محصول نهایی بی نظیر خواهد بود!


منبع: Cosmic Book News

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.