تصویر تازه از No Time to Die؛ ملاقات جیمز باند با ۰۰۷ جدید

اگر بخواهیم یکی از مورد انتظارترین فیلم های ۲۰۲۰ را معرفی کنیم، بدون شک No Time to Die (زمانی برای مردن نیست) یکی از اولین مواردی خواهد بود که نام می بریم، چون یک فیلم خیلی پراهمیت برای فرانچایز Bond است؛ حال تصویری جدید از این فیلم منتشر شده که در آن جیمز باند با کسی ملاقات کرده که می تواند ۰۰۷ بعدی این فرانچایز باشد. No Time to Die قرار است در ماه آوریل راهی گیشه شود، این آخرین فیلمی است که دنیل کریگ در آن شخصیت جیمز باند را به تصویر می کشد، یعنی ۱۴ سال بعد از اولین باری که در این نقش نمایان شد، بواسطه فیلم Casino Royale محصول ۲۰۰۶، زمان خداحافظی طبق انتظار فرا رسیده است.

با توجه به خروج آقای کریگ از این فرانچایز، طرفداران به شدت مشتاق تماشای No Time to Die هستند و انتظار دارند فیلمی باشد که در بهترین شکل ممکن با این بازیگر شگفت انگیز خداحافظی می کند. و همچنین این انتظار وجود که این در این فیلم ۰۰۷ بعدی فرانچایز Bond معرفی شود، ولی چنین چیزی هنوز تایید نشده و فقط در حد یک شایعه است. در No Time to Die خانم لاشانا لینچ که سال قبل وی را در فیلم Captain Marvel (کاپیتان مارول) دیدیم، شخصیتی بنام نومی را به تصویر کشیده، یک مامور جوان MI6 که در آخرین ماموریت جیمز باند با او همراه می شود. حال این شایعه وجود دارد که لینچ قرار است ۰۰۷ بعدی هالیوود باشد، ولی این شایعه تاکنون تایید نشده، اما احتمال حقیقی بودنش خیلی زیاد است.

همچنین بخوانید | اولین تریلر فیلم No Time to Die از راه رسید؛

ما هنوز از نقشی که نومی در وقایع No Time To Die دارد بی اطلاعیم، ولی می دانیم که او و جیمز قرار است یک ماجراجویی مهیج و شگفت انگیز را پشت سر بگذارند، بنابراین نومی باید نقش مهمی در این فیلم داشته باشد. حال تصویری جدید از فیلم No Time To Die منتشر شده که در آن می توانیم این دو شخصیت را کنار هم مشاهده کنیم، که به نظر می رسد صحنه جالبی باشد. ما این صحنه را در تریلر فیلم هم دیدیم و بواسطه همین تریلر می دانیم مربوط به سکانسی است که نومی و جیمز در آن برای نخستین بار با هم ملاقات می کنند.

no time to die

همانطور که اشاره کردیم هنوز از جزئیات بی اطلاعیم، ولی اطمینان داریم که نومی قرار است نقش مهمی را در حوادث فیلم No Time To Die ایفا کند و بعید نیست که با همین فیلم در فرانچایز Bond ماندگار شود. بدون شک معرفی یک ۰۰۷ زن برای این مجموعه یک تغییر خیلی بزرگ خواهد بود و باعث ناراحتی بسیاری از طرفداران می شود، ولی بعید نیست که همین تغییر در نهایت به نفع فرانچایز تمام شود. طرفداران نیز بخاطر حضور لاشانا لینچ در این فیلم خیلی هیجان زده هستند، از طرفی فیلم‌نامه No Time To Die توسط فیبی والر-بریج ویرایش شده، و او اطمینان حاصل کرده که شخصیت های زن نقش موثرتـری در وقایع فیلم داشته باشند.

همچنین ببینید | تصویر جدید از Birds of Prey: ملاقات هارلی کویین با سیاه‌نقاب و ویکتور زز

کری فوکوناگا (Beasts of No Nation) این فیلم را بر پایه یک فیلم‌نامه‌ نوشته کهنه کارهای فرانچایز باند نیل پورویس و رابرت وید، به همراه اسکات زد. برنس (اولتیماتوم بورن) و همچنین فیبی والر-بریج خالق سریال Fleabag جلوی دوربین برده. اکران No Time to Die قرار است از هشتم آوریل ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۲۰ فروردین ۹۹) آغاز شود. منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.