تصویر جدید Bond 25: No Time to Die یک جیمز باند زخمی را نشان می دهد

یک تصویر جدید از بیست و پنجمین فیلم James Bond که No Time to Die (وقتی برای مردن نیست) نام دارد منتشر شده که در آن می توانیم یک ۰۰۷ زخمی را ببینیم. کریگ تاکنون در چهار فیلم شخصیت جیمز باند را به تصویر کشیده، آخرین بار در Spectre محصول ۲۰۱۵ بود، فیلمی که نقدهایی به خوبی قسمت قبلی خودش دریافت نکرد، در نتیجه اصلا معلوم نبود که کریگ برای بازی در Bond 25 بازمیگردد یا نه. این شک و تردید تا سال ۲۰۱۷ ادامه داشت، زمانی که کریگ بطور رسمی تایید کرد در بیست و پنجمین فیلم باند حضور دارد اما این آخرین باری خواهد بود که در نقش جیمز باند ظاهر می شود. 

فیلم سینمایی No Time To Die توسط کری فوکوناگا کارگردانی شده، بر پایه فیلمنامه ای که خانم فیبی والر-بریج در نگارش آن دخالت داشته است. این نویسنده و بازیگر مشهور که وی را بیشتر بخاطر نوشتن سریال تحسین شده Killing Eve و بازی در سریال Fleabag می شناسیم، و سابقه دریافت جایزه اِمی را هم دارد، به درخواست دنیل کریگ از سوی استودیو مسئول غنی تر کردن فیلمنامه No Time To Die شد. فیبی والر-بریج نه تنها به بهتر شدن فیلمنامه کمک کرد و نقش شخصیت های زن را افزایش داد و به اهمیت آنها افزود، بلکه دستی هم در دیالوگ ها برد و همچنین بعضی از سکانس های اکشن را سامان بخشید. کار این نویسنده به حدی خوب بود که شنیده ایم استودیو قصد دارد وظیفه نگارش Bond 26 را به او بسپارد.

همچنین بخوانید | فاز تولید فیلم No Time To Die به پایان رسید؛

در نتیجه، ما انتظار داریم که No Time To Die از فیلم و حتی فیلم های قبلی سری Bond یک سر و گردن بهتر باشد، و کل این فرانچایز را وارد یک مسیر جدید و متفاوت کند. و شک نداریم که ما قرار است بهترین بازی دنیل کریگ را نظاره گر باشیم و با یک فیلم شگفت انگیز با وی خداحافظی کنیم. و حالا، از آنجا که فـاز تولید No Time to Die چند روزی است به پایان رسیده، بزودی شاهد انتشار اولین تیزر و پوسترهای رسمی خواهیم بود. این تصویر هم بعنوان یک پیش درآمد داشته باشید:

No time to die

این تصویر توسط Empire منتشر شده و بواسطه آن می توانیم نگاهی رسمی به فیلم No Time To Die داشته باشیم. در تصویر جیمز ظاهری خونین دارد، خبری از کت و شلوار نیست و به نظر می رسد که بتازگی یک درگیری را پشت سر گذاشته باشد (و شاید هم در وسط درگیری قرار دارد!). باید اشاره کنیم از آنجا که این آخرین حضور کریگ در فیلم های Bond است (بعد از Casino Royale و Quantum of Solace، سپس Skyfall و Spectre) همه نگاه ها به سمت آن دوخته شده، به همین دلیل امیدواریم که No Time To Die بتواند خواسته ها رل برآورده کند و تبدیل به یک اثر موفق و به یادماندنی شود. این فیلم به براحتی ساخته نشده و بعد از پست سر گذاشتن یک سری چالش ها (از دست دادن کارگردان، مجروح شدن کریگ و…) به نتیجه رسیده، پس باید اثر ارزشمندی محسوب شود.

همچنین بخوانید | پوستر رسمی فیلم No Time to Die: وقت مُردن هنوز نرسیده!

در No Time To Die جیمز باند دیگر یک جاسوس فعال نیست و از یک زندگی آرام در جامائیکا لذت می برد. البته این صلح و صفا دوام زیادی ندارد، چون دوست قدیمی او فلیکس لایتر که یک مامور سازمان سیا (CIA) است از جیمز درخواست کمک می کند. ماموریت نجات یک دانـشمند دزدیده شده است، ولی معلوم می شود که این ماموریت خیلی خطرناک تر از چیزی که به نظر می رسد است، پس باند را وارد یک ماجراجویی مهیج برای پیدا کردن شروری مرموز که دارای تکنولوژی های جدید و خطرناک است می کند.

اکران No Time to Die قرار است از هشتم آوریل ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۲۰ فروردین ۹۹) آغاز شود، اولین تریلر به احتمال زیاد قبل از به پایان رسیدن سال منتشر می شود، احتمالا در روزهای پایانی پاییز…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline