آخرین اطلاعات از سریال نوروزی سعید آقاخانی به نام «نون خ»

از آنجا که در حال نزدیک شدن به عید نوروز هستیم، حتما از خودتان پرسیده اید که قرار است طی تعطیلات شاهد پخش چه سریال هایی باشیم؛ خب، بزودی نام تمام فیلم و سریال هایی که طی نوروز ۹۸ روی آنتن صدا و سینما خواهند فاش می شود، اما باید بدانید که یکی از این سریال ها «نون خ» نام دارد.

طبق اطلاعات منتشر شده، مجموعه تلویزیونی «نون خ» نوشته امیر وفایی داستان «نورالدین معتمد» و «امین»، کشاورزان شهری است که در اثر بروز مشکلات اقتصادی شریک تجاری‌شان فوت کرده و دچار مشکلات متعدد می‌شوند.

مهدی فرجی تهیه‌کننده سریال «نون خ»، در تازه ترین اظهارات خودش درباره آخرین روند تولید این مجموعه گفته است که: “به دلیل پخش «نون خ» در ایام نوروز سال ۹۸، تدوین نیز همزمان با ضبط توسط شیبان خاقانی شروع شد.

این بازیگر، تهیه کننده و مشاور سینما و تلویزیون، که در آثاری همچون سریال تلویزیونی «پنچری»، سریال تلویزیونی «گم‌شده» فعالیت داشته است افزود: “بیست درصد از تصویربرداری این مجموعه که آذر ماه در لوکیشنی واقع در اطراف تهران آغاز شده بود، به پایان رسیده است…

همچنین بخوانید | پروانه نمایش سریال «ریکاوری» صادر شد؛

نون خ

آقای فرجی همچنین درباره محل تصویربرداری «نون خ» گفت که: “گروه همچنان در لوکیشن اطراف تهران ضبط دارد و در ادامه به تهران و شهرستانی دیگر برای تصویربرداری صحنه‌های پایانی کار می‌روند.

از ستارگان این سریال می توانیم به سعید آقاخانی، حمیدرضا آذرنگ، فریده سپاه منصور، على صادقى، هومن حاج عبدالهى، نعیمه نظام دوست، سیروس میمنت، على صالحى، پاشا جمالى، نسرین مرادى، هدیه بازوند، ندا قاسمى، صبا ایزدپناه، شیدا یوسفى، وحید قاضى زاهد و … اشاره کنگ.

مجموعه تلویزیونی «نون خ» کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما می باشد که در ۱۶ قسمت ۵۰ دقیقه‌ای برای پخش در ایام نوروز ۹۸ از شبکه یک سیما تولید می‌شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.