نوروز ۹۷؛ فروش «مصادره» از مرز 5 میلیارد گذشت، رقابت «لاتاری» و «به وقت شام» ادامه دارد!

طبق آخرین بروزرسانی چارت فروش فیلم‌های نوروز ۹۷ که توسط سینماتیکت ارائه می شود، مجموع فروش فیلم سینمایی کمدی «مصادره» اکنون از مرز پنج میلیارد عبور کرده است و همچنان تا اینجا پرفروش ترین فیلم سال جاری می باشد. این فیلم طی اکران نوروزی خودش در سینماهای سراسر ایران مجموعا ۵ میلیارد و ۲۰۴ میلیون تومان فروخته است. دو فیلم «لاتاری» و «به وقت شام» نیز همچنان با فاصله خیلی کم در حال رقابت هستند.

فیلم «به وقت شام» اثر جدید ابراهیم حاتمی کیا با مجموع فروش ۳ میلیارد و ۱۳۳ میلیون تومانی تا اینجا برنده رقابت بوده و اکنون در جایگاه دوم پرفروش ترین های سال ۹۷ قرار گرفته است. سینمایی «لاتاری» سومین فیلم پرفروش نوروز ۹۷ مجموعـا سه میلیارد و ۱۱۱ میلیون تومان در سینماهای تهران و شهرستان فروخته است.

در جایگاه چهارم پرفروش ترین های ۹۷ می توانیم فیلم سینمایی «لونه زنبور» را مشاهده کنیم که تاکنون دو میلیارد و ۶۱۲ میلیون تومان فروخته است و در مرز سه میلیاردی شدن قرار دارد. انیمیشن «فیلشاه» اکنون با فروش ۷۱۳ میلیون و ۱۳۵ هزار تومانی از فیلم «خرگیوش» پیشه گرفته است. فروش فیلم سینمایی «خرگیوش» نیز اکنون به ۶۸۷ میلیون و ۲۹۱ هزار تومان رسیده است. در جایگاه انتهایی پرفروش ترین فیلمـهای نوروز ۹۷ هم فیلم «فِراری» را مشاهده می کنیم تاکنون ۱۴۲ میلیون و ۵۷۱ هزار تومان فروخته است.


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.