خبر جدیدی از فیلم سینمایی The Batman نیست، اما کارگردان آن خیلی هیجان زده است!

اکنون مدتهاست که ما هیچ چیز تازه ای در مورد فیلم سینمایی The Batman نشنیده ایم و شاید این قضیه کمی برای طرفداران نگران کننده باشد. اگر به یاد داشته باشید آخرین گزارش مرتبط با این پروژه را در روزهای پایانی سال ۹۶ منتشر کردیم و از آن موقع دیگر خبری نیست، فقط می دانیم که مت ریوز (ﻃﻠﻮﻉ ﺳﯿﺎﺭﻩ ﻣﯿﻤﻮﻥﻫﺎ) در حال نگارش نسخه جدید ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ است و هنوز انتظار داریم که روی صندلی کارگردانی هم بنشیند. بن افلک، نیز به نظر می رسد هنوز بازیگر نقش بروس وین باشد ولی تایید نشده است.

گفته شده که آقای افلک قرار است در کنفرانس Fan Expo Dallas حضور داشته باشد، بنابراین طرفداران انتظار دارند که طی این همایش اطلاعات تازه ای از پروژه The Batman فاش شود (تایید شده که بن افلک در یک رویدا پرسش و پاسخ حضور خواهد داشت). از زمانی که مت ریوز بعنوان نویسنده و کارگردان پروژه انتخاب شد، باید به سوال های طرفداران بتمن پاسخ دهد و قطعا هم تعداد طرفدارانی سوال دارند کم نیست، اما در این میان یک طرفدار بجای اینکه بپرسد؛ چه کسانی در فیلم بازی می کنند؟ چه روزی وارد فاز تولید می شود؟ کی اکران می شود؟ یا سوال های تکراری دیگر، از او پرسیده که اوضاع چطور پیش می رود؟ مت ریوز هم پاسخ داد که: “واقعا خیلی خوب، ممنون! من از این بیشتر نمی توانم هیجان زده باشم.” پس؛ خبر جدیدی از فیلم سینمایی The Batman نیست، اما به نظر می رسد کـه کارگردان آن خیلی هیجان زده است!

واقعا خوشحال کننده است که ریوز روزهای خوبی را پشت سر می گذارد، اما اگر او هنوز در حال کار بر روی ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ است، پس ما باید خیلی خیلی صبر کنیم تا موفق به تماشای این فیلم شویم و هنوز راه زیادی باید طی شود تا بتمن بتواند با فیلم انفرادی خودش پا به گیشه بگذارد، پس اجالتا خبری از اعلام تاریخ شروع اکران یا تایید حضور بن افلک نخواهد بود. از طرفی هنوز این سوال وجود دارد که فیلم The Batman ارتباطی به DCEU دارد یا اینکه مستقل است.

همچنین بخوانید: فیلم خاستگاه جوکر ﭘﯿﺶدرآمدی بر ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ Dark Knight (شوالیه تاریکی) است!

Batman

این فیلم انفرادی پیش رو در اصل قرار بـود توسط بن افلک نوشتـه و کارگردانی شود، کسی که در دو فیلم Batman V Superman: Dawn of Justice (بتمن در مقابل سوپرمن: طلوع عدالت) و Justice League (لیگ عدالت) لباس بتمن را بر تن کرده است. اما افلک در اوایل سال ۲۰۱۷ خیلی زود خودش را از پروژه انفرادی بتمن کنار کشید، پس از مدتی هم شایعه شد که او قصد دارد بطور کل از DCEU خارج شود.

مت ریوز سازنده Cloverfield و War for the Planet of the Apes بعد از مدتی جایگزین افلک شد. پس از آن گزارش هایی منتشر شدند که ادعا می کردند این فیلم قرار است مستقل باشد و بدون ارتباط با ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ، اما در نهایت خود ریوز تایید کرد که فیلم The Batman درون DCEU اتفاق می افتد. ریوز همچنین گفت که فیلمنامه اولیه نوشته شده توسط افلک و جف جونز را کنار گذاشته و توسعه سناریو خودش را از نو آغـاز کرده است. در تابستان ۲۰۱۷ بود که این فیلمساز فاش کرد هنوز در حال نگارش مجدد فیلمنامه است و امیدوار است که تولید از تابستان ۲۰۱۸ آغاز شود. اما حالا به نظر می رسد که قرار نیست چنین اتفاقی رخ دهد، چون تازه ترین گزارش ها ادعا دارند که تولید تا قبل از ۲۰۱۹ آغاز نخواهد شد.

هنوز ابهام های زیادی در مورد این پروژه وجود دارد و فقط زمان می تواند آنها را حل کند، پس باید صبر کنیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.