فیلم ترسناک The Nun 2 در حال توسعه است؛ با یک داستان واقعا جالب!

پیتر سفرن تهیه‌کننده فیلم های فرانچایز The Conjuring (احضار) طی صحبت های اخیر خودش فاش نمود که قسمت دوم The Nun در حال توسعه است و حتی یک داستان هم برای آن دارند. طی گذشت شش سال، فیلم سینمایی The Conjuring محصول ۲۰۱۳ به کارگردانی جیمز وان (آکوامن) که عنوان بسیار موفقی بود، نه تنها صاحب یک ادامه شد بلکه شرایط را برای تولید چندین فیلم مرتبط با هم در بستر یک دنیای اشتراکی فراهم نمود؛ از این دنیای اشتراکی اکنون بعنوان “دنیای سینمایی احضار” یاد می شود. در سال ۲۰۱۴ فیلم ﭘﯿﺶدرآمدی Annabelle (آنابل) روی پرده رفت، دو سال بعد The Conjuring 2 اکران شد و سپس Annabelle: Creation (آنابل: آفرینش).

در سال ۲۰۱۸ نیز شاهد اکران فیلم ترسناک The Nun (راهبه) به کارگردانی کورین هاردی بودیم، این فیلم ما را به سال ۱۹۵۲ برد (چندین سال قبل از اتفاق های قسمت اول Conjuring) و حوادث آن بجای یک خانه در کلیسایی خوفناک واقع در کشور رومانی روایت می شد. این فیلم به روایت خاستگاه شیطانی به نام والاک (Valak) که در The Conjuring 2 معرفی شده بود پرداخت و تبدیل گشت به پرفروش ترین فیلم فرانچایز احضار؛ با مجموع فروش بین المللی ۳۶۵٫۶ میلیون دلاری در مقابل بودجه تولید ۲۲ میلیون دلاری. بنابراین اصلا عجیب نیست که استودیو به دنبال تولید یک ادامه برای The Nun باشد؛

همچنین بخوانید | اولین تریلر فیلم ترسناک Annabelle 3 منتشر شد؛ آنابل به خانه آمده است!

آقای سفرن به تازگی صحبتی داشته با رسانه سرگرمی EW که طی آن فاش نمود فیلم ترسناک The Nun 2 در حال توسعه است و ایده های واقعا جالبی هم برای آن دارند. اینطور که او ادعا کرده ساخته شدن قسمت دوم The Nun یک اتفاق حتمی است، با توجه به اینکه یک خط داستانی جالب و سرگرم کننده هم برایش دارند بعید نیست خیلی زود تبدیل به یک پروژه واقعی شود و استودیو رسما آن را معرفی کند.

The nun 2

فیلم ترسناک The Nun با نقدهای چندان خوبی روبرو نشد، ولی بدون شک در ژانر ترس یک عنوان جالب و تحسین برانگیـز بوده است. فروش بالای آن هم به سازندگان نشان داد که فیلمشان مورد پسند طرفداران قرار گرفته، و همچنین یک نشانه بود مبنی بر این تنوع می تواند به موفقیت بیشتر فرانچایز احضار کمک کند. این فیلـم داستان خودش را از خانواده وارن جدا کرد و در عوض سراغ شخصیت هایی جدید رفت، همین اتفاق باعث شد تا نسبت به عناوین قبلی جالب تر باشد.

حال ممکن است در قسمت دوم شاهد بازگشت دمیان بیچیر و تیسا فارمیگا برای دوباره به تصویر کشیدن دو شخصیت اصلی فیلم قبلی، یعنی پدر بارک و خواهر ارنه باشیم؛ در این میان احتمال بازگشت یوناس بلوکت بازیگر نقش فرنچی هم وجود دارد. البته هنوز هیچ چیز قطعی نشده و وقایع The Nun 2 ممکن است در یک دوره زمان متفاوت اتفاق بیافتد، شاید فیلم پا به مسیر کاملا متفاوتی بگذارد و نیازمند شخصیت هایی جدید شود.

همچنین بخوانید | تاریخ شروع اکران The Conjuring 3 اعلام شد؛

فرانچایز احضار روزهای خوبی را در پیش دارد؛ بزودی فیلم The Curse of La Llorona (نفرین ﻟﯿﻮﺭﻭﻧﺎ) روی پرده می رود و کمک می کند تا خودمان را برای از راه رسیدن Annabelle Comes Home (آنابل به خانه می آید) آمـاده کنیم، سپس هم نوبت به The Conjuring 3 می رسد که تولیدش قرار است تابستان امسال آغاز شود. The Nun 2 می تواند بعد از این سه فیلم پا به گیشه بگذارد، شاید در یکی از روزهای سال ۲۰۲۱.


منبع: EW

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline