تصاویری از فیلم Once Upon a Time in Hollywood: سفری به دهه 60 میلادی!

تصاویری جدید از فیلم سینمایی Once Upon a Time in Hollywood (روزی روزگاری هالیوود) به کارگردانی کوئنتین تارانتینو منتشر شده که بواسطه آنـها می توانیم نگاهی اجمالی به بازیگران این فیلم، از جمله آل پاچینو و لئوناردو دی‌کاپریو داشته باشیم. یکی از مورد انتظارترین عناوین امسال بدون شک فیلم جدید آقای تارانتینو است، او قصد دارد طرفداران خودش را این بار به سال ۱۹۶۹ میلادی ببرد.

در فیلم سینمایی Once Upon a Time in Hollywood با یک بازیگر میانسال تلویزیون به نام ریک دلتون (با نقش آفرینی DiCaprio) و بلدکـارش [همچنین رفیقش] کلیف بوث (Brad Pitt) همراه می شویم که تلاش می کنند تا خودشان را با روزهای همیشه در حال پیشرفت هالیوود وقف دهنـد. جنایـات مشهور چالز منسون نیز بخش تاثیرگذاری از خط داستانی فیلم است، که شَرون تیت (با نقش آفرینی Margot Robbie) یکی از مقتولان این جنایتهـاست.

همچنین بخوانید | اولین نگاه به مارگو رابی در Once Upon a Time in Hollywood

یکی از علت های به شدت مورد انتظار بودن این فیلم بازیگران درجه یک حاضر در آن است؛ اشخاصی مثل برد پیت، مارگو رابی و ﻟﺌﻮﻧﺎﺭﺩﻭ ﺩﯼﮐﺎﭘﺮﯾﻮ که جلوی دوربین یک فیلمساز بزرگ می رونـد، ﮐﻮﺋِﻨﺘﯿﻦ ﺟِﺮﻭﻡ ﺗﺎﺭﺍﻧﺘﯿﻨﻮ (ﻫﺸﺖ ﻧﻔﺮﺕﺍﻧﮕﯿﺰ و ﺩﺍﺳﺘﺎﻥ ﻋﺎﻣﻪﭘﺴﻨﺪ) که بدون شک از بهترین های عصر حاضر است. بنابراین وقتی تعداد قابل توجه ای از عوامل جلو و پشت صحنه یک فیلم سابقه دریافت اسکار یا نامزدی برای جوایز آکادمی را دارند، احتمالا جزو خوب های سال خواهد بود.

حال، بعد از مدتها انتظار، به لطف Vanity Fair تعدادی تصویر جالب و تماشایی از فیلم Once Upon a Time in Hollywood به دست ما رسیده است که تمام آنها در گالری زیر قابل مشاهده هستند. پس، بد نیست یک نگاه بیاندازید:


همچنین بخوانید: | فیلم لایو-اکشن Barbie (باربی) واقعا در حال توسعه است؛ حضور مارگو رابی تایید شد

باید اشاره کنیم Once Upon A Time In Hollywood یکی از فیلم هایی است که طی فستیوال تابستانی سال جاری میلادی پا به گیشه می گذارد، پس می توانیم انتظار داشته باشیم که با استقبال خیلی خوب مردم روبرو شود. البته فیلم هایی مثل The Lion King (شیر شاه) یا مثلا Spider-Man: Far From Home (مرد عنکبوتی: دور از خانه) هم جزو فیلم های تابستانی هستند اما رقیب اثر جدید ﺗﺎﺭﺍﻧﺘﯿﻨﻮ محسوب نمی شوند چون هر کدام مخاطبین متفاوتی را هدف قرار داده اند.

از دیگر ستارگان این فیلم می توانیم به ﺩﺍﮐﻮﺗﺎ ﻓﺎﻧﯿﻨﮓ (جنگ دنیاها)، آل پاچینو (پدرخوانده، ﺻﻮﺭﺕﺯﺧﻤﯽ)، ﺗﯿﻤﻮﺗﯽ ﺍﻭﻟﯿﻔﺎﻧﺖ (ﺟﺎﻥﺳﺨﺖ ۴)، ﮐﺮﺕ ﺭﺍﺳﻞ (ﻧﮕﻬﺒﺎﻧﺎﻥ ﮐﻬﮑﺸﺎﻥ ۲)، ﺟﯿﻤﺰ ﻣﺎﺭﺳﺪﻥ (سریال Westworld)، ﺑﺮﺕ ﺭﯾﻨﻮﻟﺪﺯ، ﺩﯾﻤﯿﻦ ﻟﻮﺋﯿﺲ، تیم راث (ﺩﺍﺳﺘﺎﻥ ﻋﺎﻣﻪﭘﺴﻨﺪ)، لوک پری (سریال ریوردیل)، ﺍﻣﯿﻞ ﻫﺮﺵ (تنها بازمانده)، ﺟﯿﻤﺰ ﺭﻣﺎﺭ (ﺳﻠﺤﺸﻮﺭﺍﻥ) و ﻣﺎﯾﮑﻞ ﻣﺪﺳﻦ (ﺑﯿﻞ ﺭﺍ ﺑﮑﺶ ﺑﺨﺶ ۱) اشاره کنیم. اکران Once Upon a Time in Hollywood که برای تولید آن طبق گزارش ها ۹۵ میلیون دلار هزینه شده قرار است از ۲۶ جولای ۲۰۱۹ مصادف با جمعه ۴ مرداد ۹۸ آغاز شود.


منبع: Vanity Fair

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.