اولین نگاه به مارگو رابی در Once Upon a Time in Hollywood

بدون شک Once Upon a Time in Hollywood (روزی روزگاری در هالیوود) یکی از موردانتظارترین فیلم های درام-جنایی سال آینده است، فیلمی که انتظار داریم هم در گیشه با استقبال خوبی روبرو شود و هم از نظر هنری مورد تحسین منتقدین و اهالی سینما قرار بگیرد، چون هم در جلو و هم در پشت دوربین آن اشخاص بزرگی مشغول کار هستند؛ در روی صحنه ستارگانی همچون برد پیت، مارگو رابی و ﻟﺌﻮﻧﺎﺭﺩﻭ ﺩﯼﮐﺎﭘﺮﯾﻮ حضور دارند، ﮐﻮﺋِﻨﺘﯿﻦ ﺟِﺮﻭﻡ ﺗﺎﺭﺍﻧﺘﯿﻨﻮ (ﻫﺸﺖ ﻧﻔﺮﺕﺍﻧﮕﯿﺰ و ﺩﺍﺳﺘﺎﻥ ﻋﺎﻣﻪﭘﺴﻨﺪ) نیز کسی است که در پشت دوربین بر روی صندلی کارگردانی آن می نشیند.

اگر به یاد داشته باشید در اولین هفته از ماه تیر بود که نخستین تصویر رسمی از فیلم سینمایی Once Upon a Time in Hollywood منتشر شد، بواسطه این تصویر موفق شدیم اولین نگاه خودمان را به شخصیت های پیت و ﺩﯼﮐﺎﭘﺮﯾﻮ در این فیلم داشته باشیم. آقای ﺩﯼﮐﺎﭘﺮﯾﻮ در فیلم جدیدش شخصیتی به نام ریک دالتون را به تصویر می کشد، یک بازیگر از پا افتاده که قبلا در سریالی وسترن حضور داشته، پیت هم در نقش بدلکار، همکار و دوست دالتون، کلیف بوث ظاهر شده است؛ این دو در تلاش هستند تا برای خودشان را هالیوود جایگاهی دست و پا کنند، اما یک همسایه خیلی معروف دارند!

همچنین بخوانید: دی‌کاپریو و پیت در اولین تصویر منتشر شده از Once Upon a Time in Hollywood

وقایع این فیلم در لس آنجلس سال ۱۹۶۹ اتفاق می افتد، و ارتباطی دارد با ﭼﺎﺭﻟﺰ ﻣﻨﺴﻦ، رهبر ﺟﻤﺎﻋﺘﯽ به ﻧﺎﻡ ‏«ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩٔ ﻣﻨﺴﻮﻥ» که ستاره هالیوودی ﺷَﺮﻭﻥ تیت را به قتل می رسانند، اما خط داستانی فیلم بر محور دو دوست با نقش آفرینی برد پیت و ﻟﺌﻮﻧﺎﺭﺩﻭ ﺩﯼﮐﺎﭘﺮﯾﻮ می چرخد که ﺷَﺮﻭﻥ تیت همسایه آنهاست. اما چه کسی در نقش خانم تیت ظاهر شده است؟ اگر به یاد داشته باشید در ماه اردیبهشت بود که حضور مارگو رابی در Once Upon A Time In Hollywood برای ایفای این نقش تایید شد. البته نام ستاره فیلم های The Wolf of Wall Street و Suicide Squad (جوخه انتحاری) نخستین بار تابستان سال گذشته کنار این پروژه شنیده شد، زمانی که تصور بر این بود فیلم قرار است درباره جنایت چارلی منسون در سال ۱۹۶۹ باشد. بعد از آن فاش شد که فیلمنامه ﺗﺎﺭﺍﻧﺘﯿﻨﻮ مستقیمـا به این ماجرا نمی پردازد و به قتل رسیدن تیت اتفاقی است که در حاشیه داستان رخ می دهد.

تا این نقطه ما موفق به مشاهده ریک دالتون و کلیف پوث شده ایم، حال نوبت به خود شرون تیت رسیده است:

Once Upon a Time in Hollywood

از دیگر ستارگان این فیلم می توانیم به ﺩﺍﮐﻮﺗﺎ ﻓﺎﻧﯿﻨﮓ (جنگ دنیاها با حضور برد پیت)، آل پاچینو (پدرخوانده، ﺻﻮﺭﺕﺯﺧﻤﯽ)، ﺗﯿﻤﻮﺗﯽ ﺍﻭﻟﯿﻔﺎﻧﺖ (ﺟﺎﻥﺳﺨﺖ ۴)، ﮐﺮﺕ ﺭﺍﺳﻞ (ﻧﮕﻬﺒﺎﻧﺎﻥ ﮐﻬﮑﺸﺎﻥ ۲)، ﺟﯿﻤﺰ ﻣﺎﺭﺳﺪﻥ (سریال Westworld)، ﺑﺮﺕ ﺭﯾﻨﻮﻟﺪﺯ، ﺩﯾﻤﯿﻦ ﻟﻮﺋﯿﺲ، تیم راث (ﺩﺍﺳﺘﺎﻥ ﻋﺎﻣﻪﭘﺴﻨﺪ)، لوک پری (سریال ریوردیل)، ﺍﻣﯿﻞ ﻫﺮﺵ (تنها بازمانده)، ﺟﯿﻤﺰ ﺭﻣﺎﺭ (ﺳﻠﺤﺸﻮﺭﺍﻥ) و ﻣﺎﯾﮑﻞ ﻣﺪﺳﻦ (ﺑﯿﻞ ﺭﺍ ﺑﮑﺶ ﺑﺨﺶ ۱) اشاره کنیم.

همچنین بخوانید: تولید فیلم World War Z 2 دوباره تاخیر خورد!


اکران Once Upon a Time in Hollywood که برای تولید آن یک بودجه ۱۰۰ میلیون دلاری تعیین شده قرار است از ۲۶ جولای ۲۰۱۹ مصادف با جمعه ۴ مرداد ۹۸ آغاز شود.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.