فیلم Once Upon a Time in Hollywood صاحب یک پوستر شگفت انگیز شد

کمپانی Sony Pictures یک پوستر جالب و شگفت انگیز از Once Upon a Time in Hollywood (روزی روزگاری در هالیوود) منتشر کرد که در آن می توانیم بازیگران اصلی فیلم را کنار هم مشاهده کنیم. این فیلم به شدت مورد انتظار توسط کوئنتین تارانتینو کارگردانی شده و وقایع آن در سال ۱۹۶۹ اتفاق می افتد، در این فیلم شاهد مخلوط شدن تعدادی خط داستانی مختلف هستیم که همه آن ها بـا سینما و هالیوود مرتبط هستند.

در فیلم سینمایی Once Upon a Time in Hollywood لئوناردو دی‌کاپریو یک بازیگر مسن را به تصویر کشیده، برد پیت نیز در نقش بدلکار و رفیق او ظاهـر شده است. در این میان، مارگو رابی بازیگر مشهور هالیوود، شارون تیت که با رومن پولانسکی ازدواج کرده بود، را به زندگی آورده. خانم تیت در شکلی بی رحمانه و شوک آور توسط یک فرقه که چارلز منسون رهبرشان بود به قتل می رسد. از دیگـر ستاره های Once Upon A Time In Hollywood می توانیم به آل پاچینو، کرت راسل و بروس درن اشاره کنیم، در کنار ویکتوریا پدرتی (The Haunting of Hill House) و مارگارت کوالی (The Leftovers).

همچنین بخوانید | اولین تریلر رسمی Once Upon a Time in Hollywood + پوستر جدید

ماه قبل بود که فیلم Once Upon a Time in Hollywood در جشنواره کن به نمایش درآمد و امتیاز ۹۴ درصد را از سوی Rotten Tomatoes به دست آورد که حاصل رای منتقدین است. حال، در توییتر صفحه رسمی Once Upon a Time in Hollywood یک پوستر جالب از فیلم را به اشتراک گذاشته، که به ما نوید نهمین فیلم کوئنتین تارانتینو را می دهد. در پوستر می توانیم سه بازیگر اصلی فیلم را کنار هم مشاهده کنیم و قسمت های دیگر هم اشاره ای مستقیم به داستان و فضای Once Upon a Time in Hollywood دارد. یک نگاه بیاندازید:

Once Upon a Time in Hollywood

اگر با دقت به Once Upon a Time in Hollywood نگاه کنیم، متوجه می شویم که حاوی اشاره های مختلفی به داستان فیلم است. مثلا، شخصیت دی‌کاپریو قبلا در یک سریال وسترن بازیگر نقش اصلی بوده، در بخشی از پوستر به این مورد اشاره شده است. در بخشی از پوستر هم می توانیم بروس لی را مشاهده کنیم که پیش از این هم او را در تریلر Once Upon a Time in Hollywood دیده بودیم و خیلی هم مورد توجه قرار گرفته بود. مایک مو کسی است که در نقش بروس لی ظاهر شده، این استاد هنرهای رزمی و ستاره سینما، سال ۱۹۷۱ در فیلم The Big Boss (رئیس بزرگ) ظاهر شد و در ۱۹۶۹ هم فیلم Marlowe را روی پرده داشت.

همچنین بخوانید | تریلر و پوستر فیلم درام-اکشن The Kitchen (کیچن)؛

بدون شک Once Upon a Time in Hollywood یکی از مهم ترین فیلم های ۲۰۱۹ است که انتظار داریم با استقبال خیلی خوب مردم و همچنین طرفداران کوئنتین تارانتینو روبرو شود، البته با توجه به سه ستاره اصلی خودش قطعا تبدیل به یک فیلم پرفروش خواهد شد. اکران این فیلم از از ۲۶ جولای ۲۰۱۹ مصادف با جمعه ۴ مرداد ۹۸ آغاز می شود.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.