سریال علمی-تخیلی Pandora شبکه The CW صاحب یک تیزر رسمی شد؛

شبکه The CW بیشتر بخاطر سریال های ابرقهرمانی خودش شهرت دارد و از همین طریق هم طرفداران زیادی پیدا کرده، اما این شبکه در ژانرهای مختلفی سریال می سازد که بعضی از آنها خیلی پرطرفدار هستند. مثلا Riverdale (ریوردیل) سریالی است که در سبک معمایی ساخته شده، یا The 100 (صد نفر) که در ژانر علمی-تخیلی ساخته و خیلی خیلی پرطرفدار است. و حالا هم The CW قرار است یک سریال علمی-تخیلی جدید را روی آنتن ببرد که Pandora (پاندورا) نام دارد.

ما هنوز اطلاعات چندان دقیقی درباره سریال علمی-تخیلی Pandora نداریم، فقط می دانیم که قرار است توسط شبکه the CW پخش شود. البته بهتر است بگوییم نداشتیم، چون این شبکه اقدام به انتشار مقداری اطلاعات جدید کرده است که تایید میکند Pandora داستانی عجیب دارد و وقایع آن در آینده ای دور اتفاق می افتد، جایی که انسان ها و بیگانه ها با هم ارتباط دارند، دانش آموزی با قدرت های فراانسانی شخصیت هم شخصیت اصلی داستان است. پس، این سوال به ذهن ما خطور می کند که آیا این سریال می تواند تبدیل به یک رقیب برای The 100 شود؟؟ یا حتی یک جایگزین برای آن.

همچنین بخوانید | تریلر سریال های Katy Keene و Nancy Drew محصول The CW

تا این لحظه، Pandora صاحب یک پوستر شده که بواسطه آن می توانیم نگاهی اجمالی به این دنیای جدید داشته باشیم، اما تیزر ۳۰ ثانیه ای تازه منتشر شده اطلاعات خیلی بیشتری از سریال را برایمان فاش می کند. یک نگاه بیاندازید:


سریال Pandora

در خلاصه داستان رسمی این سریال آمده است که “وقایع Pandora در سال ۲۱۹۹ اتفاق می افتد، زمان که انسان ها با بیگانه ها ارتباط برقرار کرده و اقدام به افتتاح یک آکادمی کرده اند تا هم انسان ها و هم موجودات فرازمینی را برای دفاع از کهکشان در مقابل خطرات آموزش دهند، حضور در این مرکز آموزشی ارتباطی به خاستگاه ندارد. جکس یک دانش آموزش است، یک انسان با خاستگاهی نامعلوم، چیزی که او باید برای خودش آن را فاش کند. این اکتشاف می تواند او را تبدیل کند به ناجی کهکشان، یا نابودگر آن.

همچنین بخوانید | سریال علمی-تخیلی Manifest توسط NBC برای فصل دوم تمدید شد؛

پخش Pandora قرار است از تاریخ ۱۶ جولای (مصادف با سه شنبه ۲۵ تیر ماه) آغاز شود، از ستار های این سریال می توانیم به Priscilla Quintana (پولاروید) در نقش جکس، نوآ هانتلی (ناگفته‌های دراکولا)، تهمینه سانی (فیلم Argo)، بِن رادکلیف (خشم کوبایی)، و Vikash Bhai اشاره کنیم. مارک اِی. آلتمن (سریال The Librarians و Agent X) نیز خالق سریال جدید The CW است.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر
۰

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline