ﭘﺎﻝ ﻓﯿﮓ هنوز یک ادامه برای Ghostbusters (ﺷﮑﺎﺭﭼﯿﺎﻥ ﺷﺒﺢ) می خواهد

ﭘﺎﻝ ﻓﯿﮓ هنوز می خواهد قسمت دوم فیلم ریبوت Ghostbusters 2016 را بسازد. بعد از اینکه Ghostbusters II در سال ۱۹۸۹ پا به گیشه گذاشت، طرفداران سالهای زیادی را صبر کردند تا دوباره با ﺷﮑﺎﺭﭼﯿﺎﻥ ﺷﺒﺢ ملاقات کنند. قسمت اول این فیلم در سال ۱۹۸۴ اکران شد و عنوان موفقی بود. این موفقیت باعث شد که استودیو قسمت دوم آن را هم بسازد، اما این فیلم در زمـان درستی اکران نشد و در نتیجه به فروش خوبی هم دست نیافت.

ﺑﯿﻞ ﻣﺮﯼ ستاره Ghostbusters بعد از آن عدم علاقه خودش برای قسمت بعدی را اعلام کرد و حاضر نشد برای سومین فیلم بازگردد. در یک دوره ای استودیو فعالانه مشغول توسعه Ghostbusters III بود اما بدون حضور مری امکان تولید آن وجود نداشت. اما با وجود ارسال فیلمنامه های مختلف، این ستاره همچنان امتناع کرد. به دنبال مرگ نویسنده و بازیگر فیلم، ﻫﺎﺭﻭﻟﺪ ﺭﺍﻣﯿﺲ، استودیو تصمیم گرفت که فیلم را بازسازی کند و این بار تمام شخصیت های اصلی زن باشند، آقای فیگ هم بعنوان کارگردان انتخاب شد. فیگ برای فیلمش از بازیگرانی درجه یک استفاده کرد و با واکنش های خوبی روبرو شد، البته بسیاری از طرفداران چندان از این فیلم و تغییری که در اصل آن صورت گرفته بود راضی نبودند، در نتیجه فروش فیلم هم اصلا خوب نبود.

با وجود اینکه نسخه ۲۰۱۶ فیلم Ghostbusters با یک صحنه بعد از تیتراژ به پایان رسید و نوید قسمت دوم آن را به بینندگانش داد، به نظر می رسد فروش پایین فیلم باعث شد ادامه یافتن آن کمی مشکل شود. با این وجود، در یک مصاحبه با Yahoo! Movies آقای پال فیگ گفت که هنوز دوست دارد قسمت دوم آن را بسازد. او گفت “ما علاقه مند هستیم؛ این واقعا به استودیو بستگی دارد که بخواهد انجامش دهد. برای ساخت آن فیلم به ما خیلی خوش گذشت… من هر روز با مردمی که واقعا طرفدار آن هستند برخورد می کنـم، و بسیاری از زنان از دیدن خانم ها در علم الهام گرفته انـد…

همچنین بخوانید: کارگردان Alita: Battle Angel از ادامه های احتمالی می گوید

شکارچیان شبح 2

سال گذشته، ﺩﻥ ﺍﮐﺮﻭﯾﺪ خالق و بازیگر Ghostbusters ادعا کرد که فیگ برای تولید فیلم بیش از اندازه خرج کرده است، و تصمیم او برای ریشات تعدادی از صحناتی که او طی تولید آنها را حذف کرده بود ۳۰ تا ۴۰ میلیون دلار خرج روی دست استودیو گذاشته است، بودجه ای که برای این بازسازی صرف شد در واقع عاملی است که مانع تولید قسمت دوم آن می شود. البته سونی بعدا اعلام کرد که ریشات ها حدود ۳ تا ۴ میلیون دلار هزینه داشته اند.

حال، کاملا واضح است که Ghostbusters از نظر تجاری فیلم موفقی برای کمپانی سونی نبوده است، و کاملا حق دارد که به تولید قسمت دوم آن فکر نکند. بنابراین ممکن است در آینده شاهد تولید یک سریال یا فیلم انیمیشنی از شکارچیان روح باشیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline