پدرو پاسکال چه نقشی در فیلم Wonder Woman 2 ایفا می کند؟

بعد از یک سال و اندی حدس و گمان زدن، گوش دادن به شایعه ها و چشم دوختن به رسانه ها، بلاخره متوجه شدیم که پدرو پاسکال (یکی از بازیگران سریال مشهور Game of Thrones) در ادامه به شدت مورد انتظـار Wonder Woman (زن شگفت انگیز) چه شخصیتی را به تصویر کشیده است.

خانم پتی جنکینز، کارگردان Wonder Woman و ادامه آن که Wonder Woman 1984 نام دارد، با انتشار یک توییت فاش کرده پدرو پاسکال در این فیلم شخصیتی به نام مکسول لرد (Maxwell Lord) را به تصویر کشیده است. البته از زمانی که اعلام شد آقای پاسکال به این پروژه پیوسته این حدس توسط طرفداران زده شده بود که او قرار است در نقش مکسول لرد ظاهر شود [شایعه ها هم تایید کرده بودند]، ولی حالا که خود کارگردان به این قضیه اشاره کرده دیگر می توانیم با اطمینان در موردش صحبـت کنیم.

همچنین بخوانید | تریلر فیلم Wonder Woman 2 در ماه دسامبر منتشر می شود؛

اگر به یاد داشته باشید در جولای ۲۰۱۸ بود که خانم جنکینز تصویری از پاسکال را در صفحه توییر خودش به اشتراک گذاشت که وی را با گریم شخصیتش نشان می داد، عکسی که حال و هوای دهه هشتادی داشت، پاسکال در آن یک کت سه تکه آبی رنگ پوشیده بود و ظاهرا با ماشین به جایی می رفت. جنکینز در این پست پاسکال را تگ کرده بود، و نوشت که “نمی تونم…نگاه..نـکنم…” با هشتگ WW84. در آن زمان بطور دقیق معلوم نبود که این تصویر و توییت جنکینز دقیقا چه مفهومی دارد، ولی حالا کاملا معلوم است.

Wonder woman 2

باید بدانید که لرد اولین بار سال ۱۹۸۷ در کتاب های مصور شرکت DC Comics دیده شد، یک تاجر ثروتمند که داستان ورودش به دنیای شرارت وقتی ۱۶ ساله بود آغاز می شود، زمانی که پدرش خودکشی می کند (چون کمپانی پدرش یک محصول سرطان زا تولید کرده بود، احساس گناه و خجالت باعث شد به زندگی خودش پایان دهد)، و این داستان او را به جایی می رساند که نسبت به ابرقهرمان ها بی اعتماد می شود، کسانی که طبق اعتقاد او نمی توانند از قدرت های خودشان برای منافع شخصی استفاده نکنند. لرد تلاش می کند تا کنترل قهرمان ها را به دست بگیرد، و در نهایت خودش هم صاحب قدرت می شود؛ قدرت کنترل ذهن، به حدی قدرتمند که حتی قربانیان او اگر نسبت به اتفاقی که در حال وقوع است آگاه باشند هم توان مقاومت کردن ندارند. و جالب اینجاست که او می تواند ذهن قوی ترین ابرقهرمان ها را هم کنترل کند!!

همچنین بخوانید | تاریخ اکران فیلم هایی که در سال ۲۰۲۰ پا به گیشه می گذارند؛

ما هنوز بطور دقیق نمی دانیم که مَکسوِل لُرد این فیلم تا چه اندازه به نسخه کمیک بوکی خودش شباهت دارد، ولی بطور کل بخشی از خط داستانی فیلم جدید واندر وومن است و بعید نیست که با قصیه بازگشت استیو به زندگی در ارتباط باشد. در انتها باید اشاره کنیم که Wonder Woman 1984 قرار است در تاریخ پنجم ژوئن ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۱۶ خرداد ۹۹) پا به گیشه بگذارد، اولین تریلر این فیلم نیز قبل از فرا رسیدن زمستان به دست طرفداران خواهد رسید.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.