گزارش: پنگوئن شخصیت شرور فیلم The Batman است!

طبق یک گزارش تازه منتشر شده، اسوالد چسترفیلد کابلپات ملقب به پنگوئن (The Penguin) قرار است شخصیت منفی فیلم سینمایی The Batman (بتمن) به کارگردانی مت ریوز باشـد.

بر پایه گزارش تازه وبسایت We Got This Covered، منابع تایید کرده اند که کابلپات بعنوان شخصیت شرور اصلی این فیلم انتخاب شده است. در این گزارش بطور دقیق فاش نشده که چه کسی قرار است در نقش این شرور ظاهر شود، اما به ﺟﺶ ﮔﺪ ستاره فیلم Beauty and the Beast (دیو و دلبر) اشاره شده است. ما همچنین گزارش هایی شنیده ایم مبنی بر اینکه ﺟﻮﻧﺎ ﻫﯿﻞ (Wolf of Wall Street) را برای ایفای نقش پنگوئن در نظر دارند.

همچنین بخوانید | گزارش: ﻓﯿﻠﻢبرداری The Batman ممکن است نوامبر امسال آغاز شود!

تا جایی که ما اطلاع داریم، ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪی مت ریوز اواخر ۲۰۱۸ تـکمیل و تحویل کمپانی وارنر بروس (WB) داده شده است، بنابراین بعید نیست پنگوئن شخصیتی باشد که آقای ریوز او را برای قرار گرفتن مقابل بتمن انتخاب کرده؛ این در واقع نخستین حضور پنگوئن در DCEU محسوب می شود. در حال حاضر ما هیچ اطلاعات دقیقی از داستان فیلم The Batman نداریم و نمی دانیم که پای کابلپات چطور به داستان باز خواهد شد، یا دیگر جزئیات.

The Batman

مغناطیس نیوز نمی تواند حضور پنگوئن در فیلم بعدی بتمن را تایید کند، بنابراین فعلا آن را یک شایعه در نظر می گیریم. البته مدتهاست که شایعه ها ادعا دارند کابلپات شرور فیلم سینمایی The Batman است، فقط این بار درصد واقعیت بودن این ادعا کمی بالاتر رفته. از طرفی فعلا بازیگری برای این نقش انتخاب نشده، بنابراین تا مدتی مثل یک راز باقی می ماند. در این میان بد نیست اشاره کنیم آقای ریوز شخصا خواسته بود که پنگوئن در فیلم Birds of Prey (پرندگان شکاری) حضور نداشته باشد، حال شاید به این دلیل بوده که وی را برای فیلم خودش می خواسته است.

همچنین بخوانید | تولید فیلم Birds Of Prey در ماه آوریل ۲۰۱۹ به پایان می رسد؛ ظاهرا

به احتمال خیلی خیلی زیاد بن افلک در فیلم The Batman حضور نخواهد داشت و شاهد انتخاب یک بازیگر جدید خواهیم بود. بر پایه شنیده ها، تا قبل از پایان سال ۲۰۱۹ از نام این ستاره جدید مطلع خواهیم شد. در مورد شروع فاز تولید هم باید اشاره کنیم که ظاهرا ماه نوامبر را برای انجام این کار انتخاب کرده اند.

فیلم سینمایی The Batman هنوز صاحب تاریخ شروع اکران نشده است.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.