اولین نگاه به فیلم Pet Sematary 2019: گربه بازگشته است!!

اولین تصاویر رسمی از بازسازی فیلم سینمایی Pet Sematary محصول کمپانی Paramount منتشر شد؛ این فیلم نگاهی تازه دارد به یـکی از تاریک و ترسناک ترین کتاب های استیون کینگ (IT). این رمان به قلم آقای کینگ در سال ۱۹۸۳ منتشر شد و در سال ۱۹۸۹ برای ساخت یک فیلم سینمایی مورد اقتباس قرار گرفت. این فیلم تماشایی در ۱۹۹۲ هم صاحب یک ادامه شد؛ حال نسخه جدید توسط ﮐﻮﯾﻦ ﮐﺎﻟﺸﮏ و ﺩﻧﯿﺲ ﻭﯾﺪﻣﯿﺮ (Starry Eyes) بر پایه یک ﻓﯿﻠﻢنامه نوشته ﺟﻒ ﺑﺎﻟﺮ (ﻗﻄﺎﺭ ﮔﻮﺷﺖ ﻧﯿﻤﻪﺷﺐ) و ﺩﯾﻮ ﮐﯿﮕﺎﻧﯿﮏ (داستان واقعی) کارگردانی شده است.

داستان Pet Sematary 2019 بر محور یک دکتر به نام لوئیس کرید و خانواده او می چرخد؛ آنها بعد از اینکه از شیکاگو به شهر مین نقل مکان می کنند، خیلی زود متوجه یک قضیه رمزآلود در نزدیکی خودشان می شوند. ماجرا از زمانی جدی می شود که گربه خانواده در بزرگراه شلوغ نزدیک مزرعه آنها کشته می شود، پس لوئیس این گربه زنده یاد را در یک قبرستان مخصوص حیوانات خانوادگی دفن می کند. سپس در کمال تعجب گربـه به زندگی بازمیگردد، اما دیگر همان حیوانی که قبلا بود نیست. از این به بعد همه چیز برای لوئیس، همسرش و بچه هایشان تاریک و ترسناک تر می شود.

همچنین بخوانید | خلاصه داستان Pet Sematary نوید شیطانی غیرقابل تصور را می دهد

ساخت نسخه جدید فیلم Pet Sematary زمانی جدی شد که فیلم و سریال های مرتبط با آثار استیون کینگ بیشتر از همیشه مورد استقبال قرار گرفتند، مخصوصا زمانی که فیلم IT (آن) پا به گیشه گذاشت و تبدیل به پرفروش ترین فیلم ترسناک تاریخ شد. سپس کمپانی Paramount تصمیم گرفت فیلم Pet Sematary را بارسازی کند و با حال-و-هوایی متفاوت روی پرده ببـرد. حال ما می توانیم نخستین نگاه خودمان را به این فیلم جدید داشته باشیم:از بازیگران فیلم سینمایی Pet Sematary 2019 می توانیم به جان لیسگو (شرک) در نقش جاد کراندل همسایه خانواده کرید، جیسون کلارک (تد) در نقش لوئیس کرید پدر خانواده، ایمی سایمتز (تو بعدی هستی) در نقش ریچل کرید همسر لوئیس، Jeté Laurence در نقش اِلی کرید، Hugo Lavoie در نقش گیج کرید، نیومی فرنت (هدف یک سگ) و Alyssa Brooke Levine در نقش زلدا اشاره کنیم.

همچنین بخوانید | رمان From a Buick 8 استیون کینگ تبدیل به فیلم سینمایی می شود؛ بیوک اسرارآمیز!!

فیلم ترسناک Pet Sematary 2019 قرار است از ۵ آوریل مصادف با جمعه ۱۶ فروردین ۹۸ پا به گیشه بگذارد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline