خلاصه داستان Pet Sematary نوید شیطانی غیرقابل تصور را می دهد


خلاصه داستان رسمی فیلم سینمایی Pet Sematary که بر پایه کتابی به همین نام نوشته استیون کینگ ساخته شده بطور رسمی فاش شد. درست مانند دیگر فیلم هایی که با اقتباس از حکایت های ترسناک آقای کینگ ساخته شده اند، مثل IT، طرفداران می توانند خودشان را برای هیجان و همچنین ترس بیشتری از سوی این استاد نگارش داستان های ترسناک آماده کنند. تمام بازیگران فیلم انتخاب شده اند و اکنون اطلاعات بیشتری از داستان کلی آن به دست ما رسیده است.

به دنبـال موفقیت های استیون کینگ در نگارش داستان های ترسناک، با رمان هایی مثل The Shining و Cujo، در کنار دیگر عناوین، Pet Sematary هم سال ۱۹۸۳ را به نام کینگ ثبت کرد. در سال ۱۹۸۹ یک فیلم موفق بر پایه این کتاب پرطرفدار ساخته شد. البته نسخه سینمایی نتوانست مانند کتاب طرفداران کینگ را تحت تاثیر قرار دهد، به همین خاطر امیدواریم فیلم جدید کاری که اولین اقتباس نتوانست انجام دهد را عملی کند.

در حالی که طرفداران کتاب Pet Sematary بطور دقیق می دانند چه اتفاق هایی در این فیلم رخ خواهد داد، کمپانی Paramount Pictures اولین خلاصه داستان رسمی آن را منتشر کرد و در اختیار طرفداران قرار داد؛

بر پایه یک رمان ترسناک نوشته استیون کینگ به نام پت سماتاری، این فیلم داستان دکتر لوئیس کرید (با نقش آفرینی Clarke) را روایت می کند، کسی که بعد از نقل مکان با همسرش ریچل (Seimetz) و دو فرزندشان از بوستون به مین، متوجه وجود یک قبرستان رمزآلودِ مخفی شده در اعماق جنگل نزدیک خانه خودش می شود. وقتی که اتفاقی ناراحت کننده رخ می دهد، لوئیس از همسایه غیرعادی خود که جود کراندل (Lithgow) نام دارد کمک میگیرد، که نتیجه آن می شود آزادی شیطانی غیرقابل تصور و وقوع حوادثی وحشتناک.

همچنین بخوانید: سونی در حال توسعه فیلم Silk ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ جدید Spider-Man است

قبرستان حیوانات خانگی

در کنار انتشار خلاصه داستان، کمپانی پارامونت نام بازیگرانی که در نقش فرزندان خانواده کرید ظاهر شده اند را هم فاش کرد. Jeté Laurence در نقش الی ظاهر شده، دو قلوها Hugo و Lucas Lavoie هم برادر جوان وی، گج را به تصویر کشیده می کشنـد. از دیگر ستارگان فیلم نیز می توانیم به ﺟﯿﺴﻮﻥ ﮐﻼﺭﮎ (ﻧﺎﺑﻮﺩﮔﺮ: ﺟﻨﺴﯿﺲ) و ﺍﻣﯽ ﺳﯿﻤﺘﺰ (تو بعدی هستی) اشاره کنیم که به ترتیب در نقش های لوئیس و ریچل کرید ظاهر شده اند. ﺟﺎﻥ ﻟﯿﺴﮕﻮ هم بازیگری است که شخصیت جود کراندل، همسایه عجیب خانواده کرید را جلوی دوربین می برد.

ﮐﻮﯾﻦ ﮐﺎﻟﺸﮏ (Starry Eyes) و ﺩﻧﯿﺲ ﻭﯾﺪﻣﯿﺮ فیلم سینمایی Pet Sematary را بر پایه ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪای از ﺩﯾﻮ ﮐﯿﮕﺎﻧﯿﮏ (داستان واقعی) و ﺟﻒ ﺑﺎﻟﺮ (ﻗﻄﺎﺭ ﮔﻮﺷﺖ ﻧﯿﻤﻪﺷﺐ) کارگردانی می کنند. این فیلم ترسناک قرار است از ۵ آوریل ۲۰۱۹ مصادف با جمعه ۱۶ فروردین ۹۸ پا به گیشه بگذارد.

همچنین بخوانید: ﻻﮎﭘﺸﺖﻫﺎﯼ ﻧﯿﻨﺠﺎ صاحب یک فیلم لایو-اکشن جدید می شوند

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.