تریلر و پوستر جدید فیلم ترسناک Pet Sematary

تریلر جدید فیلم سینمایی Pet Sematary (غبرستان حیوانات خانگی) نوید یک فیلم ترسناک فوق العاده تماشایی را می دهد، فیلمی که بر پایه یک رمان به همین نام نوشته استیون کینگ ساخته شده است. کینگ در حقیقت تردید داشت که کتاب غبرستان حیوانات خانگی را منتشر کند یا نه، او داستان این رمان را با الهام از یک تجربه خانوادگی نوشته است؛ ظاهرا آنها کنار یک قبرستان حیوانات خانگی زندگی می کرده اند. کتاب Pet Sematary وقتی که وارد بازار شد، مورد استقبال مردم قرار گرفت و تبدیل به عناوین بزرگ سال ۱۹۸۳ شد. این رمان واقعا ترسناک است، حتی خود کینگ اعتراف کرده در میان کتاب هایی که تاکنون نوشته این یکی بیشتر از همه می ترسناندش!

در سال ۱۹۸۹ ماری لمبرت یک فیلم تحت عنوان Pet Sematary بر پایه رمان استیون کینگ ساخت، در این فیلم شاهد نقش آفرینی دنیس کرازبی، میکو هاجس، دیل میدکیف، فرد وین و خود کینگ بودیم. فیلم لمبرت با استقبال خوبی روبرو شد و از نظر تجاری عنوان موفقی بود، بعد از آن هم در میان عناوین ترسناک بزرگ تاریخ سینما قرار گرفت. در سال ۱۹۹۲ هم لمبرت Pet Sematary Two را ساخت که یک ادامه برای فیلم نخست بود. این فیلم بر محور یک شخصیت از فیلم نخست می چرخید و با فروشی پایین روبرو شد.

همچنین بخوانید | اولین نگاه به فیلم Pet Sematary 2019: گربه بازگشته است!!

در سال ۲۰۱۰ ایده بازسازی Pet Sematary به میان آمد، اما برای سالها در جهنم توسعه اسیر بود تا اینکه اواخر ۲۰۱۷ اعلام شد ﮐﻮﯾﻦ ﮐﺎﻟﺸﮏ (Starry Eyes) و Dennis Widmyer قرار است این فیلم را را بر پایه یک ﻓﯿﻠﻢنامه نوشته ﺟﻒ ﺑﺎﻟﺮ (The Midnight Meat Train) کـارگردانی کنند. در ماه اکتبر بود که نخستین تریلر از فیلم ترسناک Pet Sematary توسط کمپانی Paramount منتشر شد، بواسطه این تریلر موفق شدیم نگاهی اجمالی به حوادث فیلم جدید کینگ داشته باشیم. حالا در دومین ماه از سال ۲۰۱۹، دومین تریلر این فیلم در کنار یک پوستر جدید منتشر شده است:


Pet Sematary 2019

داستان Pet Sematary 2019 بر محور یک دکتر به نام لوئیس کرید و خانواده او می چرخد؛ آنها بعد از اینکه از شیکاگو به شهر مین نقل مکان می کنند، خیلی زود متوجه یک قضیه رمزآلود در نزدیکی خودشان می شوند. ماجرا از زمانی جدی می شود که گربه خانواده در بزرگراه شلوغ نزدیک مزرعه آنها کشته می شود، پس لوئیس این گربه زنده یاد را در یک قبرستان مخصوص حیوانات خانوادگی دفن می کند. سپس در کمال تعجب گربـه به زندگی بازمیگردد، اما دیگر همان حیوانی که قبلا بود نیست. از این به بعد همه چیز برای لوئیس، همسرش و بچه هایشان تاریک و ترسناک تر می شود.

همچنین بخوانید | رمان From a Buick 8 استیون کینگ تبدیل به فیلم سینمایی می شود؛ بیوک اسرارآمیز!

از بازیگران فیلم سینمایی Pet Sematary 2019 می توانیم به جان لیسگو (شرک) در نقش جاد کراندل همسایه خانواده کرید، جیسون کلارک (تد) در نقش لوئیس کرید پدر خانواده، ایمی سایمتز (تو بعدی هستی) در نقش ریچل کرید همسر لوئیس، Jeté Laurence در نقش اِلی کرید، Hugo Lavoie در نقش گیج کرید، نیومی فرنت (هدف یک سگ) و Alyssa Brooke Levine در نقش زلدا اشاره کنیم.

فیلم ترسناک Pet Sematary 2019 قرار است از ۵ آوریل مصادف با جمعه ۱۶ فروردین ۹۸ پا به گیشه بگذارد.


منبع: پارامونت

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.