زک اسنایدر قصد داشت یک ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ برای Justice League بسازد!

در دنیای ما نـه، احتمالا در زمین-۲ و جایی که فیلم سینمایی Justice League (لیگ عدالت) بهترین نقدهای ممکن را دریافت کرده و بیشتر از ۱ میلیارد دلار فروخته، زک اسنایدر هنوز مسئول هدایت ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ (DCEU) است و سعی دارد برنامه چند فیلمی خودش برای قهرمان های ﺩﯼﺳﯽ را پیش ببرد. اما در این خط زمانی که ما متاسفانه درونش اسیر شده ایم، اسنایدر طی فاز تولید Justice League توسط کمپانی وارنر بروس از پروژه حذف می شود، بعد از اینکه Man of Steel (مرد پولادین) و Batman V Superman (بتمن در مقابل سوپرمن) تبدیل به بحث برانگیزترین فیلم های ابرقهرمانی جهان می شوند. ولی اگر برنامه به درستی پیش می رفت، آقای اسنایدر اکنون مشغول کار بر روی دومین فیلم از ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ Justice League بود.

آقای Neil Daly از اهالی سینما — مسئول سازماندهی نمایش های آزمایشی فیلم های ﺩﯼﺳﯽ و ارسال بازخوردها به استودیو — فاش کرده که زک اسنایدر در اصل یک برنامه شش فیلمی برای فرانچایز داشته است. او قبل از خروجش سه فیلم ساخت و اگر به همکاری با وارنر بروس ادامه می داد Man of Steel 2 و Justice League 2 و ۳ را هم جلوی دوربین می برد. شنیدن این خبر برای ما تازگی دارد چون پیش از این شنیده بودیم که اسنایدر قصد تولید پنج فیلم را داشته است. در واقع تا قبل از این لحظه نمی دانستیم که او می خواسته قسمت سوم JL را هم بسازد.

همچنین بخوانید | شایعه: وارنر بروس قصد ساخت یک ﺳﻪﮔﺎﻧﻪ برای هارلی کویین را دارد!

اگر این اتفاق می افتاد، در پایان قسمت نخست Justice League به ما نوید حمله خود دارک‌ساید به زمین داده می شد، در این حالت خط داستانی با سکانس Knightmare فیلم BvS (که در آن بتمن کابوس یک زمین پسارستاخیزی را می بیند) مطابقت پیدا می کرد — چیزی که جزو برنامه های اسنایدر بود. طرفداران انتظار داشتند که در نهایت موفق به مشاهده سوپرمن تاریک (dark Superman) شوند و جوابی برای قضیه “لوئیس کلید اصلی است” پیدا کنند.

لیگ عدالت 2

بر پایه اظهارات تازه زک اسنایدر متوجه شدیم که در برنامه شش فیلمی او، بتمن در اوج داستان خودش را فدا می کنـد، کلارک و لوئیس نیز به افتخار و یاد بروس وین نام فرزند خودشان را بروس می گذارند. بنابراین اگر وارنر بروس کاسه کوزه اسنایدر را به هم نمی زد و او را کنار نمی گذاشت، ممکن بود در فیلم Justice League 3 شاهد وقوع این حوادث باشیم.

همچنین بخوانید | اولین اطلاعات دقیق از داستان The New Gods فیلم جدید ﺩﯼﺳﯽ

ولی حالا برنامه تغییر کرده و حتی احتمال اینکه یک روز Justice League 2 ساخته شود خیلی کم است. در عوض، طی یکی دو سال آینده شاهد اکران فیلم هایی مثل Wonder Woman 1984 (زن شگفت انگیز)، Shazam (شزم) و Birds Of Prey (پرندگان شکاری) خواهیم بود. البته بعید نیست چند سال دیگر لیگ عدالت دوباره تشکیل شود، اما به شکی متفاوت و احتمالا بدون حضور شخصیت هایی مثل بتمن و سوپرمن.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.