دگرگونی های کمپانی WB تاثیری بر روی برنامه های فیلم The Batman ندارد

کمپانی وارنر بروس (Warner Bros) اخیرا تغییرات زیادی را در ساختار مدیریتی خودش اعمال کرده است، این قضیه بعد از شکست ناامیدکننده Justice League (لیگ عدالت) در گیشه خیلی جدی تر شد و رئسای وارنر بروس تصمیم گرفتند از این پس در مسیر متفاوتی حرکت کنند، مخصوصا در ارتباط با فیلم های ابرقهرمانی خودشان. حال این نگرانی وجود داشت که آیا تغییرات یاد شده تاثیری بر روی برنامه های مت ریوز برای فیلم انفرادی بتمن خواهد داشت؟ حالا معلوم شد که تاثیری ندارد.

ابتدا قرار بود زک اسنایدر پنج فیلم بسازد که در واقع یک قوس داستانی پنج فیلمی بود و می توانست بطور کل یک آینده متفاوت را برای ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺳﯿﻨﻤﺎﯾﯽ ﺩﯼﺳﯽ رقم می زند، اما بعد از شکست Justice League طی سال گذشته یک سری تغییرات به وجود آمد. مثلا والتر هامادا (Shazam) بعنوان رئیس کمپانی DC Films انتخاب شد و مدیریت DCEU را به دست گرفت، بعد از اینکه دایان نلسون مدیرعامل DC Entertainment کمپانی را ترک کرد و جف جانز نیز از مقام ریاست بخش خلاقیت دی‌سی کامیکس کناره گیری کرد تا به کار اصلی خودش [نگارش کتاب های مصور] بازگردد. حال رئیس جدید برنامه های متفاوتی برای آینده دارد، اما ظاهـرا این برنامه های جدید هیچ تاثیری بر روی فیلم هنوز بدون عنوان رسمی The Batman نخواهد داشت.

همچنین بخوانید: فیلم سینمایی The Batman “قطعا” بر پایه کمیک Year One ساخته نمی شود

مت ریوز، کارگردان و نویسنده The Batman در این رابطه گفت: “از آغاز، چیزی که من همیشه درباره آن با وارنر بروس صحبت می کردم و چیزی که در مورد آن هیجان زده هستم، بودن در دنیای بت و واقعا انجام کاری در در این حوزه است… این همیشه چیزی بوده که قرار بود باشد، پس، از زمانی که من برای نخستین بار با آنها ملاقات کردم چیزهای زیادی تغییر نکرده است…” ریوز در ادامه گفت که بعد از اولین ملاقات با وارنر بروس اتفاق های زیادی رخ داده اما در مورد فیلم چیزی تغییر نکرده و هنوز همانی است که قرار بود باشد.

Batman 2020

اگـر به یاد داشته باشید در فوریه سال ۲۰۱۷ بود که سازنده The Planet of the Apes بعنوان نویسنده و کارگردان فیلم انفرادی بتمن انتخاب شد تا جایگزین بن افلک شود، آقای افلک در ابتدا قرار بود این فیلم را بنویسد و سپس کارگردانی کند اما تصمیم گرفت خودش را از پروژه کنار بکشد، اما همچنان بعنوان بازیگر اصلی این فیلم باقی مانده که هنوز معلوم نیست تا چه زمانی به این پروژه وصل خواهند ماند. طی این یک سال و نیم گذشته اتفاق های مختلفی رخ داد، پروژه های جدیدی از راه رسیدند و توسعه عناوین جدیدی هم آغاز شد [مثل فیلم سینمایی Joker]، اما ریوز همچنان در حال کار بر روی The Batman بدون توجه به حوادث است.

همچنین بخوانید: تولید فیلم سینمایی The Flash فوریه ۲۰۱۹ آغاز می شود؛


بنابراین فعلا بن افلک کسی است که در این فیلم لباس بتمن را می پوشد و ما نیز امیدواریم که او ایفای مجدد این نقش را قبول کند تا فیلم بتواند ارتباط خودش با ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺳﯿﻨﻤﺎﯾﯽ ﺩﯼﺳﯽ (DCEU) را حفظ کند، چون در این صورت امکان رویارویی بتمن با جوکر (جرد لتو) و هارلی کویین (مارگو رابی) یا دیگر شرورها وجود خواهد داشت و قضیه می تواند در آینده جالب شود. منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.