اطلاعاتی تازه از داستان فیلم انفرادی The Batman به کارگردانی مت ریوز؛

مدت زمان خیلی زیادی طول کشید تا پروژه The Batman به این نقطه برسد، این فیلم پستی و بلندی های زیادی را پشت سر گذاشت تا به جایی برسد که بتوانیم اطلاعاتی از داستان آن دریافت کنیم. این فیلم در اصل قرار بود یک ادامه برای داستان بتمنی باشد که در لیگ عدالت او را دیدیم، اما بعد از شکست های تجاری Justice League و سپس تصمیم بن افلک برای کناره گیری از بازی در نقش شوالیه تاریکی، استودیو تصمیم گرفت پروژه انفرادی بتمن را وارد مسیری متفات کند.

  
در مسیر جدید، قرار است شاهد روایت داستانی از دوران جوانی بتمن باشیم، به همین واسطه رابرت پتینسون (ستاره فرانچایز Twilight) بعنوان بازیگر نقش بروس وین جوان انتخاب شد. البته این انتخاب به دل بعضی از طرفداران خوش نیامد، ولی با این وجود قطعی شد و سپس هم شنیدیم که فیلم انفرادی بتمن هیچ ارتباطی با ﺩﻧﯿﺎﯼ ﺗﻮﺳﻌﻪﯾﺎﻓﺘﻪ ﺩﯼﺳﯽ (DCEU) نخواهد داشت؛ کـه احتمالا بهترین تصمیم ممکن باشد.

همچنین بخوانید | نام شش شخصیت شرور فیلم انفرادی The Batman فاش شد؛

در حالی که ما هنوز اطلاعات دقیقی از داستان فیلم سینمایی The Batman نداریم، شایعه ها ادعا کرده اند در این فیلم با بروس وینی روبرو می شویم که در حال تبدیل شدن به یک کارآگاه نابغه است، حال منابع ما هم اطلاعات بیشتری را در رابطه با داستان فیلم فاش کرده اند. طبق این اطلاعات جدید، فیلم جدید بتمن قرار است برداشتی از سری کتاب مصور Batman: The Long Halloween باشد، یک سری کمیک بوک ۱۳ جلدی که توسط جف لوب نوشته شده است. اگر این ادعا حقیقت داشته باشد، ما باید منتظر یک داستان جنایی و رمزآلود باشیم؛

بتمن 2021

اگر با این سری آشنا نیستید، باید بدانید که درباره یک قاتـل سریالی است که در شهر گاتهام ول می چرخد و بروس وین شکار او را مسئولیت خودش می داند، تا به دیوانگی و جنایت های او پایان دهد. در مسیر رسیدن به این جنایتکار مرموز، او وارد تحقیقاتی گسترده می شود و پای شخصیت هایی مثل پنگوئن، زن گربه ای و ریدلر هم به داستان باز می شود، شرورهایی مثل مت هَتر و دو چهره هم در این سری حضوری کوتاه دارند؛ درست همانطور که پیش از نام این شخصیت ها را بعنوان شرورهای فیلم The Batman شنیدیم.

همچنین بخوانید | وارنر بروس مشغول توسعه فیلم جدید سوپرمن بدون هنری کویل است!

پس، اگر شنیده ها تبدیل با حقیقت شوند، ما در فیلم The Batman شاهد حضور شخصیت های مختلفی خواهیم بود، از طرفی یک فیلم جنایی و رمزآلود می تواند گزینه مناسبی برای بتمن باشد و قطعا مورد استقبال طرفداران قرار خواهد گرفت. در این حالت به احتمال قوی تا زمانی که خود فیلم را نبینیم نمی توانیم از هویت شرور اصلی The Batman مطلع شویم و به احتمال زیاد مانند یک راز بزرگ باقی خواهد ماند. البته تمام این اطلاعات فقط از شنیده ها نشات گرفته اند و ممکن است هیچکدام از آنها قطعی نباشند، پس فعلا همه چیز را در حد شایعه تصور کنید.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.