قسمت دوم فیلم اکشن Polar ممکن است توسط Netfilx ساخته شود؛

یوناس اوکرلوند، کارگردان، تدوین‌گر و درام‌نواز اهل سوئد در تازه ترین اظهارات خودش به ایده های احتمالی موجود برای ساخت قسمت دوم فیلم اکشن Polar محصول Netflix اشاره نمود. این فیلم بر پایه یک سری کتاب مصور به همین نام نوشته ویکتور سانتوس کارتونیست ۴۲ ساله اهل اسپانیا ساخته شد و مدس میکلسن بازیگر اصلی آن بود.

در فیلم اکشن Polar که بتازگی توسط نتفلیکس منتشر شده، آقای میکلسن شخصیتی به نام دانکن ویزلا (معروف به قیصر سیاه) را به تصویر کشیده است؛ یک آدمکش که بتازگی بازنشسته شده و بازنشستگی وی ناگهان با وقفه روبرو می شود — در نتیجه زندگی او را وارد خطر می کند. دانکن بعد از اینکه متوجه می شود کارفرمای سابقش قصد شکار کردن وی را دارد، هر کاری که برای زنده ماندن لازم است انجام می دهد، در حالی که از دوست جدید خودش کَمیل (Vanessa Hudgens) هم محافظت می کند.

همچنین بخوانید | تریلر و پوستر فیلم اکشن Polar: ﻣﺪﺱ ﻣﯿﮑﻠﺴﻦ بزرگ ترین آدمکش جهان است!

طی یک گفتگو که بتازگی انجام شده، یوناس اوکرلوند به امکان تولید یک ادامه لایو-اکشن برای فیلم اکشن Polar اشاره کرد. با توجه به اینکه رمان های گرافیکی پولار داستان های بیشتری را درباره زندگی پس از بازنشستگی دانکن بازگو کرده اند، این امکان وجود دارد که داستان فیلم را ادامه دهند. آقای اوکرلوند گفت: “این قرار بود بر پایه اولین کتاب باشد، اما ما کمی از کتاب دوم قرض گرفتیم و همچنین از سومین کتاب. ما حتی یک سری چیزها اضافه کردیم که اصلا در کتاب نیستند. پس برای کار کردن با این شخصیت ها آزادی کامل داریم، و آره، راهی برای گفتن داستان های بیشتری وجود دارد. او [سیلوا] در حقیقت پنج کتاب دارد، و داستان های بیشتری دارد؛ شخصیت ها هم که بزرگ هستند، پس چرا نه؟

polar 2019

اینطور که به نظر می رسد، یوناس اوکرلوند آماده است تا برای کارگردانی قسمت دوم بازگردد، می توانیم انتظار داشته باشید که ﻣﺪﺱ ﻣﯿﮑﻠﺴﻦ هم به بازی در یک فیلم دیگر علاقه مند باشد. ساخت Polar 2 هنوز قطعی نشده، اما با توجه به پایان فیلم نخست می توانیم حدس بزنیم که یک ماجراجویی دو نفره برای دانکن و کَمیل باشد در جهت یافتن عاملین اصلی قتل خانواده کَمیل توسط دانکن. البته ممکن است آقای اوکرلوند ایده کاملا متفاوتی را در ذهن داشته باشد ولی این حدس ما هم بعید نیست تبدیل به حقیقت شود.

همچنین بخوانید | فصل چهارم سریال Lucifer: آخرین اطلاعاتی که داریم

فیلم اکشن Polar شباهت های خیلی زیادی به فیلم های John Wick (جان ویک) دارند، تفاوت های زیادی هم با یکدیگر دارند ولی هر دو به روایت ماجراجویی های یک آدمکش بازنشسته می پردازند؛ فقط به روش هایی متفاوت. ﻣﺪﺱ ﻣﯿﮑﻠﺴﻦ نیز در Polar نشان داد که یک بازیگر عالی و فوق العاده برای ژانر اکشن است، پس امیدواریم یک روز شاهد تولید Polar 2 توسط نتفلیکس باشیم.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.