ریبوت Power Rangers در حال توسعه است، با بازیگرانی جدید!

بعد از اینکه فیلم Power Rangers نقدهای خیلی بدی را دریافت کرد و در گیشه با استقبال سرد مردم روبرو شد، در لیست عناوین شکست خورده سال ۲۰۱۷ قرار گرفت و همین اتفاق فرانچایز وارد کما کـرد؛ پس از آن دیگر هیچ خبری در رابطه با این مجموعه منتشر نشد، تا ماه فوریه سال جاری که شنیدیم دو کمپانی Hasbro و Paramount Studios در فکر تولید یک فیلم Power Rangers دیگر هستند، اما اصلا اشاره ای نشد که قرار است یک ادامه باشد یا ریبوتی جدید.
 

اگر بخواهیم از زاویه هنر نگاه کنیم و با همین محدود دانش سینمایی که داریم نظر بدهیم، می توانیم بگوییم که Power Rangers 2017 واقعا هیچ حرفی برای گفتن نداشت؛ نه نوآوری در آن دیده می شد و نه هیجان خاصی، یک داستان تکراری با چند شخصیت معمولی روایت شد و در نهایت یک پایان کاملا قابل پیش بینی را تحویل ما دادند. بعد از تماشای این فیلم دو حسرت بزرگ برای ما باقی ماند، نخست اینکه بازیگران خوبی داشت و اینکه می دانستیم آخرین ملاقات ما با آنها بعنوان رنجرهای قدرتمند است واقعا آزاردهنده بود، و دوم اینکه دلمان برای پولی که بیهوده خرج کردند سوخت!

همچنین بخوانید | سریال Stranger Things: قرارداد [اسپویلر] شامل فصل چهارم هم می شود!

این فیلم با بودجه ۱۰۰ میلیون دلاری ساخته شد اما در گیشه بین المللی فقط ۱۴۰ میلیون دلار فروخت، پس اینکه بشنویم قصد دارند فرانچایز را یک بار دیگر ریبوت کنند اصلا عجیب نیست؛ دکر مونتگومری، بازیگر نقش جیسون رنجر قرمز، که اخیرا او را در فصل سوم Stranger Things مشاهده کرده ایم، طی یک گفتگو در Reddit (مرتبط با همین سریال) گفته که فکر می کند یک فیلم در حال توسعه باشد، اما با بازیگرانی جدید: “فکر می کنم که یک فیلم در حال توسعه باشد، اما نه با من و بقیه بازیگران. پس بعله نه با ما…” پس پروژه یاد شده باید یک ریبوت باشد.

رنجرهای قوی

فیلم Power Rangers محصول ۲۰۱۷ توسط دین ایزرالایت کارگردانی شده بود و از ستارگان آن می توانیم به نائومی اسکات، آرجی کایلر، بکی جی، لودی لین، بیل هیدر، برایان کرانستون و الیزابت بنکس اشاره کنیم. با توجه به اینکه عناوین ابرقهرمانی در حال حاضر معمولا با استقبال خوبی روبرو می شوند، ساخت چنین فیلمی در ابتدا عجیب نبود چون رنجرهای قوی بطور کل شهرتی جهانی دارند. اما بعد از تماشای فیلم متوجه شدیم که پروژه را به دست افراد چندان مناسبی نسپرده اند، در نتیجه با فاصله زیاد نسبت به دیگر فیلم های ابرقهرمانی تبدیل به یک اثر شکست خورده شد و همه را ناامید کرد — البته در سال ۲۰۱۷ فیلم Justice League هم با تمام عظمتی که قرار بود داشته باشد طعم شکست را چشید، پس نباید از شکست خوردن رنجرها تعجب می کردیم!

همچنین بخوانید | عنوان فیلم ﭘﯿﺶدرآمدی Kingsman تایید شد: The King’s Man

حال، به نظر می رسد که تایید شده پروژه ریبوت Power Rangers واقعا در حال توسعه است، ولی باید صبر کنیم تا توسط یک منبع رسمی هم تایید شود؛ سپس باید منتظر افشای نام بازیگران، عوامل تولید و همچنین اطلاعاتی از داستان این فیلم باشیم.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر
۰

2 نظرات
 1. parham می گوید

  ببخشید آقای اسکندری یه سوال دیگه.چرا برا لیگ عدالت این همه نقد ضعیف نوشتند؟مگه فیلم چه مشکلی داشت؟
  به نظر من که فیلم خوبی بود

  1. Arash_sk2026
   Arash_sk2026 می گوید

   اگه کوتاه بودن فیلم رو در نظر نگیریم
   شخصیت پردازی ضعیف، تدوین بد، بازی ضعیف بازیگرا و … از جمله مشکلات فیلم بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.