سریال Preacher (واعظ) با فصل چهارم به پایان می رسد!

بدون شک Preacher (واعظ) محصول شبکه AMC یکی از عجیب ترین و گاهی اوقات تامل برانگیزتـرین سریال های دنیاست، که با فضای داستانی متفاوت و شخصیت هایی عجیب اما دوست داشتنی خودش می تواند نظر شما را جلب کنـد. کاملا درست است که هیچکدام از حوادث این سریال منطقی نیستند، گاهی اوقات هنگام تماشای آن با تعجب از خودمان می پرسیم که نویسندگان موقع نوشتن داستان دقیقا به چه چیزی یا چیزهایی فکر می کردند. اما با این وجود، بی صبرانه منتظریم فصل چهارم Preacher از راه برسد، فصلی که به این سریال جالب و عجیب پایان می دهد.

ست روگن که یکی از خالقین این سریال است، با انتشار یک تیزر در صفحه رسمی توییتر خودش فاش کرد که سریال واعظ با فصل چهارم به پایان می رسد؛ این خبر بطور قطع برای طرفداران ناراحت کننده به نظر می رسـد، اما باید بدانید که تا این نقطه رسیدن سریال هم تنها به لطف مدیران شبکه بوده است. Preacher در اصل قرار بود با فصل دوم به پایان برسد چون در جذب مخاطب چندان موفق عمل نکرد، اما AMC با تمدید این سریال برای فصل سوم به سازندگان آن یک فرصت دوباره داد، که در نتیجه شرایط برای تولید فصل چهارم هم فراهم شد.

همچنین بخوانید | سومین سریال The Walking Dead از سوی شبکه AMC چراغ سبز گرفت؛

طبق اعلام تیزر منتشر شده، پخش فصل چهارم سریال واعظ از تاریخ ۴ آگوست (مصادف با یکشنبه ۱۳ مرداد سال جاری) آغاز می شود. اگر به یاد داشته باشید آذر ماه سال گذشته بود که AMC این سریال را برای فصل چهارم تمدید کرد، مدیر عامل بخش سرگرمی های AMC Networks آقای David Madden در این رابطه گفته بود که “طرفداران پرشور راه خودشان را به سوی جسی، تیولیپ و کسیدی پیدا کردند و ماجراجویی های آنها را دنبال کردند، به مدت سه فصل در ماجراجویی های وصف ناپذیر… ما متشکر شریک هایمان در سونی هستیم، و ست [روگن]، ایوان [گولدبرگ] و سم [کتلین] بخاطر تمام کارهایشان برای این سریال. مانند اَبرطرفداران سریال Preacher، ما نیز نمی توانیم برای ماجراهای بعدی صبر کنیم.

سریال Preacher

بد نیست اشاره کنیم که این سریال بر پایه یک سری کمیک بوک به همین نام محصول DC/Vertigo ساخته شده که گارت انیس و Steve Dillon به ترتیب نویسنده و طراح آنها بوده اند، اولین اپیزود از واعظ در ماه مِی سال ۲۰۱۶ روی آنتن شبکه AMC رفت و مورد توجه طرفداران کمیک های واعظ قرار گرفت. در این سریال شاهد وقوع حوادثی هستیم که نمی توانیم هیچکدام از آنها را منطقی صدا بزنیم؛ مثل فرار هیتلر از جهنم، یا مثلا وجود یک مینی بوس از آمریکا به مقصد جهنم، امکان خارج کردن روح از بدن و همچنان زنده ماندن یا حتی وجود خون آشامها در دنیا!! — اما این قضیه از جذابیت سریال نمی کاهد.

همچنین بخوانید | تریلر جدید سریال The Boys آمازون: منتظر یک نمایش خونین و خشن باشید!

منتظر انتشار تریلر، پوستر و تصاویر رسمی فصل چهارم این سریال باشید…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline