تاریخ شروع پخش فصل سوم Preacher (واعظ) اعلام شد؛ اولین تصاویر رسمی

بلاخره تاریخ شروع پخش فصل سوم مجموعه تلویزیونی اقتباسی Preacher از سوی شبکه AMC تایید شد، در کنار آن هم چند تصویر از فصل جدید در اختیار طرفداران قرار گرفت. فصل جدید این سریال در حالی جلوی دوربین رفت که طرفداران هیچ اطلاعاتی از وضعیت پروژه نداشتند، البته طی این مدت چند خبر در مورد بازیگران جدید سریال به دست علـاقه مندان رسید اما به جز آن چیز خاصی دست ما را نگرفت. تا جایی که ما خبر داریم، فصل سوم کاوشی عمیق تر در گذشته جسی کاستر، شخصیت اصلی داستان خواهد داشت. در این میان تایید شده که تیلوپ، بعد از حوادثی که در اپیزود پـایانی فصل دوم رخ داد به روشی ماورائی باز میگردد.

در فصل دوم Preacher ما شاهد یک جستجوی بزرگ از سوی جسی (با نقش آفرینی Dominic Cooper)، با همراهی تیلوپ معشوقه او و کسیدی خونآشام تیم بودیم؛ آنها در جستجوی یافتن خدا بودند اما بعد از تلاش های فراوان و پشت سر گذاشتن مشکلات زیاد، در کاری که برای انجامش آمدند چندان موفق نبودند. حال در فصل جدید، جسی از شخصیت واقعی هِـر استار (Herr Starr) و نقشه های سازمان Grail برای آخرین فرزند مسیح باخبر است. او اکنون باید با قدرتی که دارد، هم به جستجوی خودش برسد و هم به این سازمان مخوف رسیدگی کنـد تا آینده را نجات دهد. در این میان، اینطور به نظر می رسد که فصل سوم ما را به آغـاز سفر جسی خواهد برد، یعنی مدت ها قبل از اینکه با جنسیس برخورد کنـد.

طبق اعلام شبکه AMC، پخش فصل سوم سریال از تاریخ ۲۴ ژوئن سال جاری، مصادف با یکشنبه سوم تیر ماه آغاز می شود. در کنار تاریخ پخش، خلاصه داستان رسمی فصل جدید بعلاوه چند تصویر هم به دست طرفداران رسید. در خلاصه داستان رسمی آمده است که: “در فصل سوم، جستجوی بزرگ جسی کاستر او را به جایی می برد که در تمام زندگی اش از آن دوری کرده است: خانه. جسی، تیلوپ و کسیدی به Angelville بازمیگردند، یک منطقه باتلاقی خارج از لوئیزیانا، جایی که جسی در آن بزرگ شد، و با کینه های کهنه و تعهدات مرگباری روبرو می شوند که در انتظار آنهاست. جسی با کمک دوستان خود — و تعداد کمی دشمن — باید از گذشته فرار کند… چون آینده دنیا به آن بستگی دارد.

همچنین بخوانید: تریلر جدید فیلم Solo: A Star Wars Story (ﺳﻮﻟﻮ: ﺩﺍﺳﺘﺎﻧﯽ ﺍﺯ ﺟﻨﮓ ﺳﺘﺎﺭﮔﺎﻥ) بلاخره منتشر شد

Preacher

سه تصویر از فصل سوم منتشر شده که حرف های زیادی برای گفتن ندارنـد، در تصویر نخست استار (با نقش آفرینی Pip Torrens) را می بینیم که باز هم در اطرافش خشونت موج می زند و تعدادی از افراد Grail را هم کنار او مشاهده می کنیم. در دومین تصویر تیلوپ (Ruth Negga) را می بینیم که به پشت سر خودش خیره شده است، او در پایان فصل دوم وضعیت چندان خوبی نداشت و نمی دانیم که جسی می خواهد برای نجات او چه بهایی بپرازد — قطعا بازگرداندن او به زندگی برای جسی گران تمام خواهـد شد، چـون در این دنیـا هیچ چیز مجانـی نیست. در سومین تصویر هم جسی را با موهای هنوز بلندش می بینیم!!

فصل سوم واعظ

واعظ فصل 3

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.