تریلر رسمی فصل سوم سریال Preacher (واعظ) منتشر شد

تریلر رسمی فصل سوم سریال Preacher منتشر شد و اکنون می توانید آن تماشا کنید، و بواسطه آن اولین نگاه خودتان را به حوادث مهیج فصل جدید داشته باشید؛ طرفداران سریال کمیک بوکی Preacher این روزها بیشتر از همیشه برای تماشای فصل سوم هیجان دارند، چون فصل جدید با بازگشت جسی کاستر به خانه اش آغاز می شود، و زمان زیادی هم تا شروع پخش باقی نمانده است.

با تماشای این تریلر متوجه می شویم که مادربزرگ جسی، قرار است یک دشمن بزرگ برای جسی، کسیدی و تیوپ باشد — البته بعد از اینکه جسی مجبور می شود از قدرت خودش برای بازگرداندن تیوپ از دنیای مردگان به زندگی استفاده کند. از اعضای خانواده جسی که طی فصل سوم نمایان می شوند می توانیم به ﺑﺘﯽ ﺑﺎﮐﻠﯽ (Split) در نقش مادربزرگ، ﺟﺮﻣﯽ ﭼﺎﯾﻠﺪﺯ (آخرین قطعه) در نقش جودی، ﮐﺎﻟﯿﻦ ﮐﺎﻧﯿﻨﮕﻬﺎﻡ (الکترا) در نقش TC اشاره کنیم.

در حالی که رویارویی با خانواده قرار است تبدیل به یک چالش بزرگ برای جسی و دوستانش شود، هِر استار (Herr Starr) و سازمان The Grail همچنان در پی یافتن جسی هستند، آنها هنوز مجاب نشده اند و تا رسیدن به هدف خودشان متوقف نمی شوند. در طرف دیگر هم باید با هیتلر همراه شویم که به تازگی از جهنم فرار کرده و باری پا به دنیا گذاشته است، یوجین روت نیز توانسته به زمین بازگردد و باید ببینیم که فرصت ملاقات با جسی را پیدا می کند یا نه.

همچنین بخوانید: تاریخ شروع تولید Guardians Of The Galaxy 3 تایید شد

فصل سوم در نهایت به قوس داستانی “All in the Family” کمیک های واعظ نزدیک می شود، اما نویسندگان سعی کرده اند که کمی از داستان های کمیکی فاصله بگیرند تا تمام اتفاقات سریال از قبل مشخص شده نباشند و لذت تماشای Preacher از بین نرود. از بازیگرانی که برای فصل سوم بازگشته اند می توانیم به ﺩﻭﻣﯿﻨﯿﮏ ﮐﻮﭘﺮ در نقش جسی، ﺭﻭﺙ ﻧﮕﺎ در نقش تیلوپ، و ﺟﻮ ﮔﯿﻠﮕﺎﻥ در نقش کسیدی اشاره کنیم، همچنین ﺍﯾﯿِﻦ ﮐﺎﻟﺘﯽ در نقش یوجین روت که از جهنم فرار کرده، ﭘﯿﭗ ﺗﻮﺭﻧﺲ در نقش استار، ﻧﻮﺁ ﺗﯿﻠﻮﺭ در نقش هیتلر، ﮔﺮﺍﻫﺎﻡ ﻣﮏﺗﺎﻭﯾﺶ، ﺟﻮﻟﯽ ﺁﻥ ﺍﻣﺮﯼ و ﺟﺎﻧﺎﺗﺎﻥ ﮐﻮﯾﻦ.

طبق اعلام شبکه AMC، پخش فصل سوم سریال از تاریخ ۲۴ ژوئن سال جاری، مصادف با یکشنبه سوم تیر ماه آغاز می شود. در خلاصه داستان رسمی آمده است که: “در فصل سوم، جستجوی بزرگ جسی کاستر او را به جایی می برد که در تمام زندگی اش از آن دوری کرده است: خانه. جسی، تیلوپ و کسیدی به Angelville بازمیگردند، یک منطقه باتلاقی خارج از لوئیزیانا، جایی که جسی در آن بزرگ شد، و با کینه های کهنه و تعهدات مرگباری روبرو می شوند که در انتظار آنهاست. جسی با کمک دوستان خود — و تعداد کمی دشمن — باید از گذشته فرار کند… چون آینده دنیا به آن بستگی دارد.

منبع: AMC

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.