خلاصه داستان، تیزر و پوستر فصل چهارم Preacher نوید پایان دنیا را به ما می دهند!

فصل چهارم سریال Preacher (واعظ) محصول شبکه AMC صاحب یک تیزر تریلر و پوستر رسمی شده که هر دوی آنها نوید پایان دنیا را به ما می دهنـد. این سریال بر پایه یک سری کتاب مصور به همین نام نوشته گارت انیس و استیو دیلین ساخته شده که دارای محتوایی خشن، سرگرم کننده و بیشتر اوقات جالب است که تاکنون سه فصل از آن روی آنتن شبکه کابلی AMC رفته. ما طی سه سال گذشته در Preacher با جسی کاستر (Dominic Cooper)، معشوقه اش تولیپ (Ruth Negga) و رفیق خونخوارشان کسیدی (Joseph Gilgun) همراه شدیم که وارد یک ماجراجویی برای یافتن خدا شدند.

ما نمی توانیم از Preacher بعنوان یک سریال فوق العاده یاد کنیم، چون اینطور نیست و اگر بخواهیم از آن ایراد بگیریم قطعا می توانیم چند ساعتی با هم صحبت کنیم. ولی می توانیم از این سریال بعنوان یک نمایش مرزشکن یاد کنیم، که دلیل اصلی آن هم موضوع اصلی سریال است. Preacher بخاطر داستانی که دارد مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفت، اما در عوض با واکنشی منفی از سوی بعضی دیگر قرار گرفت. در واقع این مدل سریال ها که تصمیم می گیرند با اعتقاد بسیاری از مردم بازی کنند، همواره مجبور به تحمل نقدهای بد و متعصبانه هستند. ولی با این وجود AMC بیخیال نشد و حتی با اینکه Preacher از نظر هنری هم ایراد داشت، به تولید فصل های بیشتـر چراغ سبز نشان داد — البته خوشبختانه.

همچنین بخوانید | اولین تصاویر رسمی از فصل چهارم Preacher (واعظ) محصول AMC

ولی حالا، زمان به پایان رسیدن Preacher فرا رسیده است؛ شبکه AMC قصد دارد بعد از چهار فصل به این سریال اقتباسی پایان دهد. البته این نمی تواند اتفاق بدی باشد چون انتشار کتاب های مصور واعظ اکنون به پایان رسیده و داستان سریال هم در آستانه انتها قرار دارد، پس عاقلانه ترین تصمیم این است که تا دیر نشده داستان را به یک پایان منطقی برسانند. ما نیز قرار است اواخر تابستان امسال موفق به تماشای اپیزودهای پایانی Preacher شویم، پس باید خودمان را برای یک خداحافظی آماده کنیم.

اما یک سوال مهم؛ فصل چهارم Preacher دقیقا درباره چیست؟ خب، شبکه AMC با انتشار تیزز و پوستر زیر تلاش کرده تا چند سرنخ به ما بدهد. پس یک نگاه بیاندازید:


فصل چهارم Preacher

در خلاصه داستان رسمی فصل چهارم سریال Preacher آمده است که “از آنجا که سریال به پایان نزدیک می شود، آخرین بازی خدا برای دنیا شروع به اجرا شدن می کند. جسی، تولیپ و کسیدی که بین پیشگویی الهی، زندان های جهنمی و یک جنگ هسته ای تمام عیار اسیر شده اند، راه خونین خودشان به سوی اعلی را باز می کنند. آیا آنها می توانند خودشان را سر موقع به خدا برسانند؟ یا اینکه تمام این جنگ و کشتار بخشی از برنامه ربانی اوست؟ بزودی در Preacher فاش خواهد شد که سریعا به سوی پایان دنیا پیش می رود.

همچنین بخوانید | شبکه AMC رمان «زیباهای خفته» استیون کینگ را مورد اقتباس قرار می دهد

در انتها باید اشاره کنیم بطور رسمی تایید شده که پخش فصل چهارم این سریال قرار است از تاریخ ۴ آگوست (مصادف با یکشنبه ۱۳ مرداد سال جاری) آغاز شود…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsirاینستاگرام و توییتر

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.