سریال Preacher (واعظ) برای فصل چهارم تمدید شد [گزارش بدون اسپویلر]

خبر خوب؛ ما قرار است مدت زمان بیشتری را با جسی و رفقا بگذرانیم؛ چون شبکه تلویزیونی AMC بطور رسمی مجموعه تلویزیونی Preacher (واعظ) را برای فصل چهارم خودش تمدید کرده است. سریال Preacher با وجود اینکه چندان پرطرفدار و مشهور نیست، بخش های جالب خودش را دارد و خبر تمدید آن واقعا خوشحال کننده به نظر می رسد.

این خبر خوب امروز بدستمان رسید، که قطعا موجب خوشحالی طرفداران سریال شده است. بدون شک Preacher یکی از خاص ترین سریال های تلویزیونی جهان است، که فصل نخست آن در سال ۲۰۱۶ روی آنتن شبکه AMC رفت و با نقدهای خوبی روبرو شد، در جذب مخاطب هم موفق بود که در نهایت به تمدید برای فصل دوم و سوم منتهی شد، اما هرگز مثل دیگر سریال AMC از The Walking Dead و Breaking Bad پرطرفدار نبوده است. اما با این وجود شبکه تمام تلاش خودش را کرده تا سریال Preacher را زنده نگه دارد و به تولید آن ادامه دهد.

همچنین بخوانید| فیلم سینمایی Breaking Bad بزودی جلوی دوربین میرود

آقـای David Madden از رئسای شبکه AMC در این رابطه اظهار داشته که “طرفداران پرشور راه خودشان را به سمت جسی، تیولیپ و کسیدی پیدا کردند و ماجراجویی های آنها را دنبال کردند، به مدت سه فصل در ماجراجویی های وصف ناپذیر… ما متشکر شریک هایمان در سونی هستیم…” او در بخشی از صحبت هایش گفت که “مانند اَبرطرفداران سریال Preacher، ما نیز نمی توانیم برای ماجراهای بعدی صبر کنیم.” جای گفتن دارد که ما هم به شدت مشتاق تماشای فصل چهارم سریال Preacher هستیم.

هنوز بطور رسمی تایید نشده که فصل چهارم سریال Preacher در چه تاریخی روی آنتن شبکه AMC خواهد رفت، اما می توانیم انتظار داشته باشیم که اواسط سال ۲۰۱۹ موفق به همراهی مجدد جسی و دوستان در ماجراجویی های مهیج جدید شویم. شما نیز گوش به زنگ باشید تا خبرهای جدیدی را در مورد این سریال دریافت کنید.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.