در تصویر جدید از فیلم The Predator تهاجم بیگانه آغاز شده است

یک تصویر جدید از فیلم سینمایی The Predator (غارتگر) منتشر شده که در آن می توانیم یکی از شکارچیان بیگانه را مشاهده کنیم که به نظر می رسد خیلی عصبانی باشد. The Predator در واقع چهارمین فیلم از این سری است، و با در نظر گرفتن فیلم های Alien Vs Predator ششمین محسوب می شود. شین بلک (Iron Man 3 و The Nice Guys) کسی است که این فیلم را کارگردانی کرده و همزمان در نگارش آن هم دخالت داشته. او کار خودش را با نگارش ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ اولین Lethal Weapon (اسلحه مرگبار) آغـاز کرد، و در اولین قسمت از مجموعه فیلم غارتگر هم بعنوان یک بازیگر حضور داشته است، بنابراین چندان هم با غارتگرها غریبه نیست.

اولین تریلر رسمی از فیلم سینمایی The Predator بعد از مدت ها انتظار طی روز گذشته به دست طرفداران رسید و بواسطه آن موفق شدیم نگاهی اجمالی به داستان، فضا و شخصیت آن داشته باشیم. در تریلر موفق به تماشای صحناتی شدیم که نوید یک فیلم علمی-تخیلی هیجان انگیز را به ما داد، در تریلر گروهی از غارتگران بیگانه را دیدیم که یک اتفاق تازه پای آن ها را به زمین باز می کند. این تریلر به ما نشان داد که Predator جدید نسبت به فیلم های قبلی حال و هوای شادتری تری دارد، پس فیلم جدید سرگرم کننده تر از عناوین قبلی خواهد بود و این خبر خوبی برای طرفداران محسوب می شود.

تصویری جدید از فیلم سینمایی The Predator توسط Empire منتشر شده و در آن می توانیم یکی از غارتگران فیلم را ببینیم که مشغول مبارزه با یک انسان بدشانس است — البته اسم آن را نمی توان مبارزه گذاشت. کمپانی فاکس طی چند ماه گذشتـه چیزی در مورد فیلم جدید فرانچایز غارتگر فاش نکرد اما اکنون بعد از انتشار تریلر، یک تصویر هم از آن منتشر کرده و قطعا طی روزهای آینده چیزهای بیشتری از آن خواهیم دید.

همچنین بخوانید: فیلم Six Billion Dollar Man کارگردان خودش را از دست داد

The predator 2018

آخرین فیلم از فرانچایز Predators در سال ۲۰۱۰ پا به گیشه گذاشت که چندان موفق عمل نکرد، اما حالا بازگشت آن به سینما با یک عنوان جدید که در واقع ریبوتی برای کل مجموعه و همچنین یک ادامه بـرای فیلم های قبلی است، خیلی هیجان انگیز به نظر می رسد. غارتگر جدید قرار است از چهاردهم سپتامبر (Sep 14, 2018)، مصادف با جمعه ۲۳ شهریور سال جاری پا به گیشه بگذارد، پس منتظر انتشار پوستر، تصاویر و نیز تریلرهایی جدید از آن باشید.

منبع: Empire

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.