اولین تریلر رسمی فیلم ریبوت The Predator منتشر شد

غارتگرها با یک ماموریت جدید به زمین بازگشته اند؛ در اولین تریلر رسمی فیلم سینمایی ریبوت/ادامه The Predator. ﺁﺭﻧﻮﻟﺪ ﺷﻮﺍﺭﺗﺰﻧﮕﺮ و ﺟﺎﻥ ﻣﮏﺗﯿﺮﻧﺎﻥ در سال ۱۹۸۷ استارت این فرانچایز مبارزه با بیگانه را زدند، سپس برای آن طی سال های بعد ادامه هایی ساخته شد اما هیچکدام نتوانستند به موفقیت قسمت اول دست یابند. چند دهه بعد، کمپانی فاکس نویسنده و کارگردان شناخته شده، شین بلک را برای به زندگی بازگرداندن Predator استخدام کرد. بلک بیشتر بخاطر کارهایی که در پشت دوربین انجام می دهد مشهور است، اما بد نیست بدانید که او در قسمت اول Predator بعنوان یک بازیگر حضور داشت.

آقای بلک بواسطه عشقی که نسبت به این فرانچایز دارد، سعی کرد یک ریبوت خلق کند که در عین حـال حکم یک ادامه را برای رویدادهای فیلم های قبلی داشته باشد. او برای این کار، بازیگرانی خوب و حرفه ای را دور هم جمع کرد؛ مثل ﺑﻮﯾﺪ ﻫﺎﻟﺒﺮﻭﮎ (Logan)، ﺍﺳﺘﺮﻟﯿﻨﮓ ﮐﯽ ﺑﺮﺍﻭﻥ (Black Panther)، ﺗﺮﯾﻮﻧﺖ ﺭﻭﺩﺱ (مهتاب)، همچنین ﺍﻟﯿﻮﯾﺎ ﻣﺎﻥ (مردان ایکس: آخرالزمان) و چندین ستاره درخشان دیگر. و حالا بواسطه تریلر می توانیم اطلاعات بیشتری از این فیلم علمی-تخیلی کسب کنیم.

اولین تریلر The Predator بلاخره منتشر شد؛ بعد از نمایش صحناتی از فیلم در همایش Cinema-Con امسال، فاکس اقدام به انتشار نخستین تریلر فیلم جدیدش کرد، تریلری که طرفداران مدتهاست در انتظار آن هستند. یک نگاه بیاندازید و سپس ما را در نظرات خودتان شریک کنید؛

همچنین بخوانید: حضور مارگو رابی در Once Upon a Time in Hollywood تایید شد

در خلاصه داستان رسمی این فیلم آمده است که: “از فضای دوردست خارجِ زمین به خیابان های حومه یک شهر کوچک، شکار در بازسازی انفجاری سری غارتگر توسط شین بلک به خانه باز میگردد. حال، مرگبارترین شکارچیان جهان قدرتمندتر، باهوش تر و کشتنده تر از گذشته هستند، آنها خودشان را با استفاده از DNA دیگر گونه ها ارتقا داده اند. وقتی که یک پسر جوان تصادفا محرک بازگشت آنها به زمین می شود، تنها یک دسته از سربازان سابق و یک معلم علوم می توانند جلوی نابودی نژاد انسان را بگیرند.

اکران فیلم سینمایی غارتگر از چهاردهم سپتامبر (Sep 14, 2018) آغاز می شود، مصادف با جمعه ۲۳ شهریور سال جاری.

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.