باکس آفیس: The Predator در افتتاحیه فقط 24 میلیون دلار فروخت!

فیلم سینمایی The predator (غارتگر) در روز جمعه پا به گیشه گذاشت و طبق گزارش تازه باکس آفیس، طی سه روز نخست اکران ۲۴ میلیون دلار فروخت — پیش بینی شده بود نزدیک به ۳۰ میلیون دلار می فروشد؛ فیلم جدید کمپانی فاکس قرن بیستم در صدر نتایج این هفته قرار گرفت، اما در کل عملکرد خوبی نداشت. predator در ۴,۰۳۷ سالن سینما (USA) روی پرده رفت، و بعنوان یک فیلم لایو-اکشن که کار خودش را با بیشتر از ۴۰۰۰ سالن شروع کرد، افتتاحیه واقعا بدی را رقم زد؛ سال قبل تابستان فیلم The Mummy (مومیایی) هم عملکردی مشابه داشت، با در اختیار داشتن ۴,۰۳۵ سالن در افتتاحیه فقط ۳۱٫۶ میلیون دلار فروخت، اما حالا The predator خیلی ضعیف تر عمل کرده و در بدتر بودن از Mummy بهتر بوده.

فیلم قبلی این مجموعه تحت عنوان Predators در سال ۲۰۱۰ پا به گیشه گذاشت و توانست طی افتتاحیه ۲۴٫۷۶ میلیون دلار بفروشد. این فیلم با بودجه ۴۰ میلیون دلاری ساخته شده بود و در نهایت گیشه را با مجموع فروش بین المللی ۱۲۷٫۳ میلیون دلاری ترک کرد.

فیلم سینمایی The Predator ظاهرا از نظر هنری هم چندان خوب عمل نکرده، بطوری که در روز افتتاحیه یک “C+” را از سوی ﺳﯿﻨﻤﺎﺳﮑﻮﺭ (CinemaScore) دریافت کرد که حاصل رای مخاطبین آن است. ۶۲ درصد از مخاطبین این فیلم طی افتتاحیه را مردان تشکیل دادند و ۶۶ درصد آنها ۲۵ سال سن داشته اند یا بزرگ تر بوده اند. باید اشاره کنیم که The Predator با بودجه ۸۸ میلیون دلاری ساخته شده و طبق پیش بینی باکس آفیس، تا پایان اکران مجموع فروش داخلی آن نهایتا به ۵۰ میلیون دلار خواهد رسید.

همچنین بخوانید: تریلر پایانی فیلم سینمایی The Predator (غارتگر) منتشر شد؛

در خارج از خاک آمریکا، فیلم The Predator در ۷۲ کشور مختلف روی پرده رفت و طی سه روز نخست اکران مجموعا ۳۰٫۷ میلیون دلار فروخت؛ بیشترین فروش در روسیه با ۴٫۷ میلیون دلار بوده است، سپس انگلیس (۳٫۱ میلیون دلار)، تایلند (۱٫۱ میلیون) و هنگ کنگ (۹۸۴ هزار دلار). هفته آینده این فیلم پا به ۱۱ بازار جدید می گذارد، شامل آرژانتین و مکزیک. باید اشاره کنیم The Predator توانست یک افتتاحیه بین المللی ۵۴٫۷ میلیون دلاری را رقم بزند، که اسم آن را نمی توانیم شکست بگذاریم و قطعا هم یک پیروزی نیست.

از ستارگان فیلم سینمایی The Predator می توانیم به ﺍﯾﻮﺍﻥ ﺍﺳﺘﺮﺍﻫﺎﻭﺳﮑﯽ (سرگذشت ندیمه)، ﺍﻟﯿﻮﯾﺎ ﻣﺎﻥ (X-Men: Apocalypse)، ﺟﯿﮑﻮﺏ ﺗﺮﻣﺒﻠﯽ (اعجوبه)، ﻻﮐﻠﯿﻦ ﻣﻮﻧﺮﻭ (سریال Riverdale)، ﺗﻮﻣﺎﺱ ﺟﯿﻦ (مجازاتگر)، ﺍﺳﺘﺮﻟﯿﻨﮓ ﮐﯽ ﺑﺮﺍﻭﻥ، ﺑﻮﯾﺪ ﻫﺎﻟﺒﺮﻭﮎ (Logan)، ﻧﺎﯾﻞ ﻣﯿﺘﺮ (ﮐﻨﺴﺘﺎﻧﺘﯿﻦ)، ﺍﺩﻭﺍﺭﺩ ﺟﯿﻤﺰ ﺁﻟﻤﻮﺱ (بلید رانر)، ﮐﯿﮕﺎﻥ-ﻣﺎﯾﮑﻞ ﮐﯽ (کیانو)، ﺟﯿﮏ ﺑﯿﻮﺯﯼ (سربازان سفینه)، ﺁﻟﻔﯽ ﺁﻟﻦ (بازی تاج و تخت)، ﺗﺮﯾﻮﻧﺖ ﺭﻭﺩﺱ (مهتاب) و ﭘﺎﺗﺮﯾﮏ ﺳﺎﺑﻮﻧﮕﻮﯼ (سریال The Flash) اشاره کنیم. اکران این فیلم اکنون ۴ روز است که رسما آغاز شده؛


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.