فیلم The Predator در ﭘﯿﺶنمایش پنجشنب شب 2.5 میلیون دلار شکار کرد!

فیلم سینمایی علمی-تخیلی بشدت مورد انتظار The Predator (غارتگر) طی شب پنجشنبه گذشته پا به گیشه های آمریکای شمالی گذاشت؛ پیش بینی شده بود که این فیلم اکشن/علمی-تخیلی نمی تواند مانند عناوین ژانر مشابه چندان خوب بفروشد، اما فروش آن نسبت به فیلم های قبلی فرانچایز غارتگر بهتر خواهد بود.

فیلم جدید شین بلک شب پنجشنبه پا به گیشه گذاشت و طی ﭘﯿﺶنمایش آمریکایی خودش ۲٫۵ میلیون دلار فروخت، که طبق انتظار در مقابل عملکرد آغازین فیلم های ژانر علمی-تخیلی چندان خوب به نظر نمی رسد. جهت مقایسه می توانیم به فیلم Alien: Covenant اشاره کنیم که در ماه مِی ۲۰۱۷ پا به گیشه گذاشت و در ﭘﯿﺶنمایش پنجشنبه شب خودش ۴٫۲ میلیون دلار فروخت؛ این فیلم در نهایت یک افتتاحیه ۳۶٫۱ میلیون دلاری را رقم زد، گیشه را هم با مجموع فروش بین المللی ۲۴۰٫۸ میلیون دلاری ترک کرد. فیلم Kingsman: The Golden Circle هم مورد خوبی برای مقایسه می باشد، که طی ﭘﯿﺶنمایش پنجشنبه شب ۳٫۴ میلیون دلار فروخت و با یک افتتاحیه ۳۹ میلیون دلاری کار خودش را آغاز نمود.

همچنین بخوانید: تریلر پایانی فیلم سینمایی The Predator (غارتگر) منتشر شد

فیلم سینمایی The Predator با هدف اینکه یک آخرهفته ۲۵ تا ۳۰ میلیون دلاری را رقم بزند پا به گیشه گذاشته است؛ در واقع پیش بینی شده که این فیلم می تواند طی سه روز نخست اکران در ایالـات متحده حدود ۳۰ میلیون دلار بفروشد. برای مقایسه بد نیست اشاره کنیم کـه آخرین فیلم از این مجموعه تحت عنوان Predators در سال ۲۰۱۰ پا به گیشه گذاشت و طی افتتاحیه آمریکایی ۲۴٫۷ میلیون دلار فروخت — با بودجه ۴۰ میلیون دلاری ساخته شده بود و در نهایت گیشه را با مجموع فروش بین المللی ۱۲۷٫۳ میلیون دلاری ترک کرد.
 

The Predator 2018

بزرگ ترین افتتاحیه در این مجموعه را فیلم Alien vs. Predator (بیگانه در مقابل غارتگر) که یک ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ بین دو فرانچایز Alien و Predator بود داشته است؛ این فیلم طی سه روز نخست نمایش خودش در ایالت متحده ۳۸٫۲ میلیون دلار فروخت و مجموع فروش بین المللی آن در پایان اکران به ۱۷۲٫۵ میلیون دلار رسید. این فیلم با بودجه ۶۰ میلیون دلاری ساخته شده بود که تقریبا سه برابر آن هم فروخت، پس عنوان “حدودا” موفقی بود.

همچنین بخوانید: فیلم علمی-تخیلی The Predator در افتتاحیه آمریکایی ۳۰ میلیون دلار می فروشد؟

برای تولید فیلم جدید طبق گزارش ها یک بودجه ۸۸ میلیون دلاری مصرف شده است، پس The Predator 2018 با وجود اینکه نقدهای چندان مثبتی را دریافت نکرده باید بیشتر از تمام فیلم های قبلی فرانچایز خودش بفروشد که قطعا کار چندان ساده ای نیست و بعید به نظر می رسد ممکن شود.

از ستارگان فیلم سینمایی The Predator می توانیم به ﺍﯾﻮﺍﻥ ﺍﺳﺘﺮﺍﻫﺎﻭﺳﮑﯽ (سرگذشت ندیمه)، ﺍﻟﯿﻮﯾﺎ ﻣﺎﻥ (X-Men: Apocalypse)، ﺟﯿﮑﻮﺏ ﺗﺮﻣﺒﻠﯽ (اعجوبه)، ﻻﮐﻠﯿﻦ ﻣﻮﻧﺮﻭ (سریال Riverdale)، ﺗﻮﻣﺎﺱ ﺟﯿﻦ (مجازاتگر)، ﺍﺳﺘﺮﻟﯿﻨﮓ ﮐﯽ ﺑﺮﺍﻭﻥ، ﺑﻮﯾﺪ ﻫﺎﻟﺒﺮﻭﮎ (Logan)، ﻧﺎﯾﻞ ﻣﯿﺘﺮ (ﮐﻨﺴﺘﺎﻧﺘﯿﻦ)، ﺍﺩﻭﺍﺭﺩ ﺟﯿﻤﺰ ﺁﻟﻤﻮﺱ (بلید رانر)، ﮐﯿﮕﺎﻥ-ﻣﺎﯾﮑﻞ ﮐﯽ (کیانو)، ﺟﯿﮏ ﺑﯿﻮﺯﯼ (سربازان سفینه)، ﺁﻟﻔﯽ ﺁﻟﻦ (بازی تاج و تخت)، ﺗﺮﯾﻮﻧﺖ ﺭﻭﺩﺱ (مهتاب) و ﭘﺎﺗﺮﯾﮏ ﺳﺎﺑﻮﻧﮕﻮﯼ (سریال The Flash) اشاره کنیم. اکران این فیلم اکنون رسما آغاز شده است؛


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.