تریلر پایانی فیلم سینمایی The Predator (غارتگر) منتشر شد؛

کمپانی فاکس قرن بیستم آخرین تریلر رسمی از فیلم سینمایی The Predator (غارتگر) به کارگردانی شین بلک را منتشر کرد تا طرفداران و منتظران بتوانند قبل از شروع اکران یک نگاه اجمالی دیگر به شخصیت ها و موجودات بیگانه این فیلم داشته باشند. با این تریلر می توانیم نگاهی از همیشه دقیق تـر به این ادامه/ریبوت بشدت مورد انتظار داشته باشیم و خودمان را برای شروع اکران آماده کنیم.

فیلم سینمایی The Predator توسط بلک (بر پایه یک ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ که با همکاری فرد دکر آن را نوشته) کارگردانی شده است، این فیلم یک گروه نخـاله از سربازان سابق را در مقابل شکارچیان بیگانه قرار داده، موجوداتی که نسبت به گذشته ارتقا یافته اند و تعداد رفیق “سگ جهنمی” مانند دارند. Predator بعد از یک سری ریشات هـای گسترده و پشت سر گذاشتن تاخیرهای فراوان، اکنون برای پا گذاشتن به سینماهای آمریکا و سراسر جهان آماده است.

همچنین بخوانید: فیلم علمی-تخیلی The Predator در افتتاحیه آمریکایی ۳۰ میلیون دلار می فروشد

در خلاصه داستان رسمی این فیلم آمده است: “از فضای دوردست خارجِ زمین به خیابان های حومه یک شهر کوچک، شکار در بازسازی انفجاری سری غارتگر توسط شین بلک به خانه باز میگردد. حال، مرگبارترین شکارچیان جهان قدرتمندتر، باهوش تر و کشتنده تر از گذشته هستند، آنها خودشان را با استفاده از DNA دیگر گونه ها ارتقا داده اند. وقتی که یک پسر جوان تصادفا محرک بازگشت آنها به زمین می شود، تنها یک دسته از سربازان سابق و یک معلم علوم می توانند جلوی نابودی نژاد انسان را بگیرند.

تریلر جدید:ارقام اولیه برای این فیلم علمی-تخیلی/اکشن نشان می دهند که یک افتتاحیه ۲۵ تا ۳۰ میلیون دلاری برای آن پیش بینی شده است. این رقم چندان بالا نیست و در مقابل فروش دیگر عناوین این ژانر اصلا عدد خوبی محسوب نمی شود، اما در مقایسه با فروش دیگر فیلم های فرانچایز غارتگر، بعنوان یک رقم خوب دیده می شود؛ آخرین فیلم از این مجموعه تحت عنوان Predators که سال ۲۰۱۰ پا به گیشه گذاشت در افتتاحیه آمریکایی ۲۴٫۷ میلیون دلار فروخت — با بودجه ۴۰ میلیون دلاری ساخته شده بود و در نهایت گیشه را با مجموع فروش بین المللی ۱۲۷٫۳ میلیون دلاری ترک کرد.

همچنین بخوانید: فیلم سینمایی The Predator صاحب یک تریلر و پوستر جدید شد

از ستارگان فیلم سینمایی The Predator می توانیم به ﺍﯾﻮﺍﻥ ﺍﺳﺘﺮﺍﻫﺎﻭﺳﮑﯽ (سرگذشت ندیمه)، ﺍﻟﯿﻮﯾﺎ ﻣﺎﻥ (X-Men: Apocalypse)، ﺟﯿﮑﻮﺏ ﺗﺮﻣﺒﻠﯽ (اعجوبه)، ﻻﮐﻠﯿﻦ ﻣﻮﻧﺮﻭ (سریال Riverdale)، ﺗﻮﻣﺎﺱ ﺟﯿﻦ (مجازاتگر)، ﺍﺳﺘﺮﻟﯿﻨﮓ ﮐﯽ ﺑﺮﺍﻭﻥ، ﺑﻮﯾﺪ ﻫﺎﻟﺒﺮﻭﮎ (Logan)، ﻧﺎﯾﻞ ﻣﯿﺘﺮ (ﮐﻨﺴﺘﺎﻧﺘﯿﻦ)، ﺍﺩﻭﺍﺭﺩ ﺟﯿﻤﺰ ﺁﻟﻤﻮﺱ (بلید رانر)، ﮐﯿﮕﺎﻥ-ﻣﺎﯾﮑﻞ ﮐﯽ (کیانو)، ﺟﯿﮏ ﺑﯿﻮﺯﯼ (سربازان سفینه)، ﺁﻟﻔﯽ ﺁﻟﻦ (بازی تاج و تخت)، ﺗﺮﯾﻮﻧﺖ ﺭﻭﺩﺱ (مهتاب) و ﭘﺎﺗﺮﯾﮏ ﺳﺎﺑﻮﻧﮕﻮﯼ (سریال The Flash) اشاره کنیم.

اکران فیلم سینمایی غارتگر از چهاردهم سپتامبر (Sep 14, 2018) آغاز می شود، مصادف با جمعه ۲۳ شهریور سال جاری.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.