فیلم سینمایی The Predator صاحب یک تریلر و پوستر جدید شد

یک تریلر تماشایی جدید از فیلم ادامه/ریبوت The Predator (غارتگر) به کارگردانی شین بلک منتشر شد؛ دو سال بعد از تولید و اکران فیلم تحسین شده The Nice Guys (ﺁﺩﻡﻫﺎﯼ ﺧﻮﺏ) آقای بلک با یکی از مورد انتظارترین فیلم های علمی-تخیلی سال به سینما بازگشته است، فیلمی که می تواند حکم یک زندگـی دوباره را برای فرانچایز در گذشته مشهور غارتگر داشته باشد. کارگردان Iron Man 3 در قسمت اول Predator که سال ۱۹۸۷ اکران شد بعنوان یک بازیگر فرعی حضور داشت، حالا بعد از گذشته چند دهه خودش یک Predator ساخته است!!

در خلاصه داستان رسمی این فیلم آمده است: “از فضای دوردست خارجِ زمین به خیابان های حومه یک شهر کوچک، شکار در بازسازی انفجاری سری غارتگر توسط شین بلک به خانه باز میگردد. حال، مرگبارترین شکارچیان جهان قدرتمندتر، باهوش تر و کشتنده تر از گذشته هستند، آنها خودشان را با استفاده از DNA دیگر گونه ها ارتقا داده اند. وقتی که یک پسر جوان تصادفا محرک بازگشت آنها به زمین می شود، تنها یک دسته از سربازان سابق و یک معلم علوم می توانند جلوی نابودی نژاد انسان را بگیرند.

از ستارگان فیلم سینمایی The Predator می توانیم به ﺍﯾﻮﺍﻥ ﺍﺳﺘﺮﺍﻫﺎﻭﺳﮑﯽ (سرگذشت ندیمه)، ﺍﻟﯿﻮﯾﺎ ﻣﺎﻥ (X-Men: Apocalypse)، ﺟﯿﮑﻮﺏ ﺗﺮﻣﺒﻠﯽ (اعجوبه)، ﻻﮐﻠﯿﻦ ﻣﻮﻧﺮﻭ (سریال Riverdale)، ﺗﻮﻣﺎﺱ ﺟﯿﻦ (مجازاتگر)، ﺍﺳﺘﺮﻟﯿﻨﮓ ﮐﯽ ﺑﺮﺍﻭﻥ، ﺑﻮﯾﺪ ﻫﺎﻟﺒﺮﻭﮎ (Logan)، ﻧﺎﯾﻞ ﻣﯿﺘﺮ (ﮐﻨﺴﺘﺎﻧﺘﯿﻦ)، ﺍﺩﻭﺍﺭﺩ ﺟﯿﻤﺰ ﺁﻟﻤﻮﺱ (بلید رانر)، ﮐﯿﮕﺎﻥ-ﻣﺎﯾﮑﻞ ﮐﯽ (کیانو)، ﺟﯿﮏ ﺑﯿﻮﺯﯼ (سربازان سفینه)، ﺁﻟﻔﯽ ﺁﻟﻦ (بازی تاج و تخت)، ﺗﺮﯾﻮﻧﺖ ﺭﻭﺩﺱ (مهتاب) و ﭘﺎﺗﺮﯾﮏ ﺳﺎﺑﻮﻧﮕﻮﯼ (سریال The Flash) اشاره کنیم.

همچنین بخوانید: فیلم The Eternals کاوشی درون تاریخ دنیای سینمایی مارول خواهد داشت!

پوستر جدید:

غارتگر 2018

اکران فیلم سینمایی غارتگر از چهاردهم سپتامبر (Sep 14, 2018) آغاز می شود، مصادف با جمعه ۲۳ شهریور سال جاری.


منبع: فاکس قرن بیستم


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.