باکس آفیس: فیلم علمی-تخیلی The Predator در افتتاحیه آمریکایی 30 میلیون دلار می فروشد

کمتر از یک ماه تا شروع اکران یکی از مورد انتظارترین فیلم های علمی-تخیلی سال باقی مانده است؛ فیلمی تحت عنوان The Predator (غارتگر) به کارگردانی شین بلک (ﻣﺮﺩ ﺁﻫﻨﯽ ۳، ﺁﺩﻡﻫﺎﯼ ﺧﻮﺏ) و حالا اولین پیش بینی در مورد عملکرد آن طی افتتاحیه منتشر شده است. پیش بینی شده که این فیلم طی سه روز نخست نمایش خودش در ایالات متحده می تواند ۳۰ میلیون دلار بفروشد، که برای فیلم جدید این فرانچایز رقم مناسبی محسوب می شود.

ارقام اولیه برای این فیلم علمی-تخیلی/اکشن نشان می دهند که یک افتتاحیه ۲۵ تا ۳۰ میلیون دلاری برای آن پیش بینی شده است. این رقم چندان بالا نیست و در مقابل فروش دیگر عناوین این ژانر اصلا عدد خوبی محسوب نمی شود، اما در مقایسه با فروش دیگر فیلم های فرانچایز غارتگر، بعنوان یک رقم خوب دیده می شود؛ آخرین فیلم از این مجموعه تحت عنوان Predators که سال ۲۰۱۰ پا به گیشه گذاشت در افتتاحیه آمریکایی ۲۴٫۷ میلیون دلار فروخت — با بودجه ۴۰ میلیون دلاری ساخته شده بود و در نهایت گیشه را با مجموع فروش بین المللی ۱۲۷٫۳ میلیون دلاری ترک کرد.

همچنین بخوانید: فیلم ترسناک The Nun در افتتاحیه آمریکایی ۴۰ میلیون دلار می فروشد

بعنوان فیلمی که در ماه سپتامبر اکران می شود، این پیش بینی می گوید The Predator قرار است بزرگ ترین افتتاحیه فرانچایز خودش را رقم بزند، البته اگر Alien vs. Predator که طی افتتاحیه ۳۸٫۲ میلیون دلار فروخته بود را چون یک ﮐﺮﺍﺱﺍُﻭﺭ با فرانچایز Alien (بیگانه) بود حساب نکنیم. باید اشاره کنیم که سپتامبر ماه کم فروغی برای سینمای هالیوود محسوب می شود، بنابراین یک افتتاحیه ۳۰ میلیون دلاری Predator جدید را در میان خوب ها قرار می دهد.

غارتگر 2018

با توجه پیش بینی یک افتتاحیه نچندان عالی و تقریبـا متوسط برای The Predator، کمپانی فاکس باید امیدوار باشد تا واکنش جهانی نسبت به این فیلم خوب باشد و بتواند در گیشه بین المللی به فروش بالاتری دست پیدا کند. فیلم قبلی شین بلک، که The Nice Guys نام داشت و در سال ۲۰۱۶ پا به گیشه گذاشت، طی افتتاحیه آمریکایی ۱۱٫۲ میلیون دلار فروخت و در نهایت به مجموع فروش جهانی ۶۲٫۷ میلیون دلاری دست یافت، در حالی که با یک بودجه ۵۰ میلیون دلاری ساخته شده بود!

همچنین بخوانید: فیلم سینمایی The Predator صاحب یک تریلر و پوستر جدید شد

از ستارگان فیلم سینمایی The Predator می توانیم به ﺍﯾﻮﺍﻥ ﺍﺳﺘﺮﺍﻫﺎﻭﺳﮑﯽ (سرگذشت ندیمه)، ﺍﻟﯿﻮﯾﺎ ﻣﺎﻥ (X-Men: Apocalypse)، ﺟﯿﮑﻮﺏ ﺗﺮﻣﺒﻠﯽ (اعجوبه)، ﻻﮐﻠﯿﻦ ﻣﻮﻧﺮﻭ (سریال Riverdale)، ﺗﻮﻣﺎﺱ ﺟﯿﻦ (مجازاتگر)، ﺍﺳﺘﺮﻟﯿﻨﮓ ﮐﯽ ﺑﺮﺍﻭﻥ، ﺑﻮﯾﺪ ﻫﺎﻟﺒﺮﻭﮎ (Logan)، ﻧﺎﯾﻞ ﻣﯿﺘﺮ (ﮐﻨﺴﺘﺎﻧﺘﯿﻦ)، ﺍﺩﻭﺍﺭﺩ ﺟﯿﻤﺰ ﺁﻟﻤﻮﺱ (بلید رانر)، ﮐﯿﮕﺎﻥ-ﻣﺎﯾﮑﻞ ﮐﯽ (کیانو)، ﺟﯿﮏ ﺑﯿﻮﺯﯼ (سربازان سفینه)، ﺁﻟﻔﯽ ﺁﻟﻦ (بازی تاج و تخت)، ﺗﺮﯾﻮﻧﺖ ﺭﻭﺩﺱ (مهتاب) و ﭘﺎﺗﺮﯾﮏ ﺳﺎﺑﻮﻧﮕﻮﯼ (سریال The Flash) اشاره کنیم.

اکران فیلم سینمایی غارتگر از چهاردهم سپتامبر (Sep 14, 2018) آغاز می شود، مصادف با جمعه ۲۳ شهریور سال جاری.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.