نویسنده ریبوت The Predator (غارتگر) ریشات ها را تایید کرد؛ تریلر بزودی منتشر می شود

نویسنده The Predator آقای ﻓﺮﺩ ﺩﮐﺮ تایید کرد که تیم تولید اکنون در حال تصویربرداری مجدد چند صحنه هستند – همان به اصطلاح ریشات – و تیزر تریلر فیلم هم باید بزودی منتشر و به دست طرفداران برسد. بیشتر علاقه مندان به ژانر ترس و علمی-تخیلی به خوبی با فرانچایز Predator آشنایی دارند، مجموعه فیلمی که طی چند سال اخیر چندان خوش شانس نبوده است. اولین فیلم در سال ۱۹۸۷ پا به گیشه گذاشت، یک عنوان کلاسیک موفق در ژانر علمی-تخیلی، اما ادامه های آن نتوانستند مانند فیلم اصلی تاثیرگذار و به یادماندنی باشند. Predator 2 چندان بد و ناامیدکنده نبود و ویژگی های خوبی هم داشت، اما نتوانست مثل فیلم اول موفقیت کسب کند.

فیلم های Alien Vs Predator (ﺑﯿﮕﺎﻧﻪ ﻋﻠﯿﻪ ﻏﺎﺭﺗﮕﺮ) از نظر تجاری سودآور بودند اما با واکنش های منفی منتقدین روبرو شدند. Predators 2010 قرار بود جانی دوباره به فرانچایز دهد اما با وجود بازیگران خوبی که داشت، حس آن شبیه به یک بازسازی سست از فیلم اول بود. اما نهایتا می رسیم به The Predator که توسط شین بلک (Iron Man 3) نوشته و کارگردانی شده است. درباره داستان این فیلم اطلاعات کمی داریم و فقط می دانیم که در آن شاهد یک گروه کوچک از سربازان جنگی هستیم که در برابر شکارچیان بیگانه قرار می گیرند، و فیلم از قرار معلوم فضایی شادتر و سبک تر نسبت به فیلم های قبلی Predator دارد.

تاریخ شروع اکران The Predator پیشتر یک مرتبه به عقب کشیده بود، و این موضوع به تازگی تایید شده که تیم تولید فیلم برای ضبط مجدد تعدادی از صحنات دوباره کار را آغاز می کنند تا فیلم به موقع و قبل از زمان اکران آماده شود. حال نویسنده فیلم، فرد دکر با انتشار یک پست در صفحه فیسبوک خودش تایید کرد که اکنون در حال ریشات در شهر ونکوور هستند و تریلر فیلم هم قرار است بزودی منتشر شود. در مورد زمان دقیق انتشار تریلر هنوز حرفی زده نشده و باید به همان کلمه “بزودی” اکتفا کنیم.

بلک کارگردانی است که در ترکیب طنز و اکشن خیلی موفق عمل می کـند، او با نوشتن ﻓﯿﻠﻢﻧﺎﻣﻪ Lethal Weapon (ﺍﺳﻠﺤﻪ ﻣﺮﮔﺒﺎﺭ) کار خودش را آغاز کرد و تمام راه را تا فیلم تماشایی The Nice Guys (آدم های خوب) با موفقیت پیمود. او نویسنده Irom Man 3 (مرد آهنی) از کمپانی مارول استودیوز هم بوده است. بلک در گذشته سابقه همکاری با فرانچایز Predator را داشته و یکی از بازیگران قسمت اول این مجموعه فیلم بوده؛ شخصیت او در فیلم اصلی هاوکینز نام داشت و اولین سربازی بود که طعمه بیگانه شد!

منتظر انتشار تریلر رسمی The Predator و خبرهای بیشتر در مورد آن باشید. این فیلم از تاریخ ۱۴ سپتامبر ۲۰۱۸ مصادف با جمعه ۲۳ شهریور سال جاری پا به گیشه می گذارد.


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.