تریلر و پوستر رسمی فیلم ترسناک The Prodigy؛ یک اعجوبه از نوع خطرناک!

ﺗﯿﻠﻮﺭ ﺷﯿﻠﯿﻨﮓ این بار با یک فیلم ترسناک و مهیج سراغ طرفداران خودش آمده؛ فیلم جدید این ستاره The Prodigy نـام دارد و حالا صاحب یک تریلر و پوستر رسمی شده است. ستاره سریال Orange Is the New Black اکنون به پایان نقش خودش در این سریال پرطرفدار رسیده و سراغ پروژه های جدیدی رفته است. البتـه The Prodigy پروژه چندان جدیدی نیست ولی قرار است کمتر از دو ماه دیگر پا به گیشه بگذارد.

در فیلم سینمایی The Prodigy با سارا (با بازی ﺗﯿﻠﻮﺭ ﺷﯿﻠﯿﻨﮓ) همراه می شدیم که نگران رفتارهای عجیب و غریب پسرش میلز (با بازی ﺟﮑﺴﻮﻥ ﺭﺍﺑﺮﺕ ﺍﺳﮑﺎﺕ) می شود. در نهایت سارا متوجه می گردد که پسرش توسط یک موجود شیطانی فراطبیعی تسخیر شده، بنابراین از یک روانشناس غیرمعمول (با بازی ﮐﻠﻢ ﻓﯿﻮﺭ) که در این زمینه ها تجربه دارد کمک می طلبد. طی تلاش برای نجات پسرش، سارا پا به سفری می گذارد که در آن مرز بین ادراک و واقعیت وارد هاله ای از ابهام می گردد.

همچنین بخوانید | دومین تریلر رسمی از فیلم ترسناک Happy Death Day 2U

حال، از آنجا که مدت چندان زیادی تا روز شروع اکران The Prodigy باقی نمانده است، کمپانی Orion Pictures اقدام به انتشار تریلری از این فیلم ترسناک کرده که بواسطه آن می توانیم نیم نگاهی به وقایع و داستان فیلم داشته باشیم.

The Prodigy

از ستارگان اصلی فیلم سینمایی The Prodigy می توانیم به ﺑﺮﯾﺘﺎﻧﯽ ﺁﻟﻦ (تخته نرد)، ﺟﮑﺴﻮﻥ ﺭﺍﺑﺮﺕ ﺍﺳﮑﺎﺕ (IT)، ﮐﻠﻢ ﻓﯿﻮﺭ (Thor)، ﺗﯿﻠﻮﺭ ﺷﯿﻠﯿﻨﮓ (بخشش)، ﭘﯿﺘﺮ ﻣﻮﻧﯽ (ﭘﻠﯿﺲﻫﺎﯼ ﺗﺎﺯﻩﮐﺎﺭ)، Elisa Moolecherry (بازی مالی)، و Olunike Adeliyi اشاره کنیم. این فیلم توسط ﻧﯿﮏ ﻣﮏﮐﺎﺭﺗﯽ کارگردانی شده است که پیش از این فیلم هایی مثل At the Devil’s Door (ﺩﺭ ﺩﺭﺏ ﺷﯿﻄﺎﻥ) و Holidays (تعطیلات)، همچنین The Pact (ﭘﯿﻤﺎﻥ) را از وی دیده ایم.

همچنین بخوانید | نخستین اطلاعات از داستان فیلم The Conjuring 3 به نقل از جیمز وان

فیلم The Prodigy قرار است از هشتم فوریه ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۱۹ بهمن ۹۷) پا به گیشه بگذارد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.