تیزر تریلر فصل دوم The Punisher & تاریخ انتشار

دومین فصل از سریال مارولی The Punisher (مجازاتگر) صاحب یک تیزر تریلر جدید و تماشایی شد، Netflix نیز تاریخ انتشار در ماه ژانویه را تایید نمود؛ فصل نخست The Punisher بعنوان ﺍﺳﭙﯿﻦﺁﻑ سریال Daredevil در سال ۲۰۱۷ پخش شد. ما فرانک کسل (با نقش آفرینی Jon Bernthal) را نخستین بار در فصل دوم سریال Daredevil مشاهده کردیم، او بعنوان یک دشمن برای مت مورداک (با بازی Charlie Cox) نمایان شد. به لطف ریشه های کمیک بوکی شخصیت و بازیگر فوق العاده ای که برای آن انتخاب نمودند، فرانک با استقبال خوب طرفداران روبرو شد و به همین علت تصمیم گرفتند به وی سریال اختصاصی خودش را دهند.

در فصل نخست The Punisher با فرانک کسل همراه شدیم که تلاش می کرد پرده از راز مرگ خانواده اش – همسرش ماریا و دو فرزندش – بردارد. در این مسیر از حقایقی تلخ و ناراحت کننده مطلع شد، مقابل بهترین دوستش بیلی روسو (Ben Barnes) قرار گرفت و در جدالی بزرگ شرکت نمود. داستان فرانک و بیلی پایانی خوبی برای بیلی نداشت اما فرانک انتقام مرگ خانواده اش را تا حدودی گرفت. حال طرفداران منتظرند تا فصل دوم The Punisher از راه برسد و به تماشای ادامه داستان فرانک بنشینند.

همچنین بخوانید | سریال Daredevil بعد از سه فصل لغو شد؛ به امید دیدار مت مورداک!

کمپانی Marvel Entertainment حالا که سال تازه میلادی آغاز شده اقدام به انتشار یک تیزر تریلر جدید برای فصل دوم سریال The Punisher کرده است که در پلیر زیر می توانید آن را تماشا کنید. این تیزر کوتاه شاید اطلاعات چندان زیادی از داستان فصل را فاش نکند، اما نوید یک سریال جالب و تماشایی را می دهد.

در این میان، یک توییت از سوی صفحه رسمی نتفلیکس خاورمیانه و شمال آفریقا تایید نموده که فصل دوم سریال The Punisher در تاریخ ۱۸ ژانویه ۲۰۱۹ (مصادف با جمعه ۲۸ دی ماه) منتشر می شود. با این حساب طرفداران سریالهای مارولی می توانند سال جدید را با یک سریال جالب و تماشایی آغاز کنند، سپس برای اکران فیلم بعدی مارول آماده شوند.

همچنین بخوانید | تاریخ شروع پخش سریال های زمستانی ۲۰۱۹

بیلی روسو هنوز زنده است، او که در کمیک های مارول به اره مویی (Jigsaw یا جیگ ساو) شهرت دارد قرار است در فصل دوم بازگردد، پس به احتمال زیاد شاهد زد و خوردهای جالب و مهیج تری بین او و فرانک خواهیم بود. علاوه بر بیلی، فرانک با شروری قدرتمند به نام جان پیلگریم (Josh Stewart) روبرو می شود که می تواند داستان فرانک را وارد مسیری متفاوت کند.

در هر صورت، خیلی زود موفق به تماشای فصل دوم سریال The Punisher می شویم و امیدواریم که فصل سومی هم در کار باشد…


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.