تریلر و پوستر رسمی فصل دوم The Punisher

تریلر فصل دوم The Punisher محصول مارول و نتفلیکس، خبر از بازگشت فرانک کسل (با نقش آفرینی Jon Bernthal) و بیلی روسو (Ben Barnes) می دهد؛ فرانک کسل معروف به مجازاتگر برای نخستین بار در فصل دوم سریال Daredevil (بی باک) نمایان شد و پا به دنیای سینمایی مارول گذاشت، جایی که بعنوان یک شورشی و دشمنی برای مت مورداک (Charlie Cox) ظاهر گشت. این شخصیت به لطف بازی دل نشین ﺟﺎﻥ ﺑﺮﻧﺜﺎﻝ مورد توجه طرفداران قرار گرفت و به همین دلیل نتفلیکس تصمیم گرفت به فرانک سریال انفرادی خودش را بدهد. فصل نخست The Punisher در ماه نوامبر ۲۰۱۷ منتشر شد؛

در پایان فصل نخست The Punisher، فرانک کسل و بیلی روسو بعد از مدتها کشمکش با هم روبرو شدند، سپس یک جنگ تمام عیار بین آنها درگرفت؛ فرانک در طول وقایع فصل اول بیشتر بر روی نابود کردن عاملین مرگ خانواده اش تمرکز کرده بود، تا جایی که متوجه شد بهترین رفیقش دقیقا کسی است که زندگی او را نابوده کرده: بیلی روسو. بعد از یک نبرد وحشتناک که طی آن داینا مدنی (با بازی Amber Rose Revah) زخمی شد، فرانک و بیلی تا حد مرگ مبارزه کردند.

در انتها، فرانک در شرایطی بیلی را رها کرد که استخوان های بدنش خرد شده بودند و صورتش آسیبی جدی دیده بود. بعد از شکست خوردن بیلی، فرانک تصمیم گرفت پانیشر را کنار بگذارد و مثل بقیه مردم راه دیگری را امتحان کند. اما ساخته شدن فصل دوم The Punisher به این معنی است که او نمی تواند بیخیال قهرمان بودن شود. حال فرانک به نیویورک باز میگردد و باری دیگر با بیلی روبرو می گردد، و البته شرورهای بدشانس جدیدی هم روبروی او قرار خواهند گرفت.

همچنین بخوانید | سریال Daredevil بعد از سه فصل لغو شد؛ به امید دیدار مت مورداک!

حال، سرویس استریم Netflix بعد از انتشار یک تیزر تریلر و تایید تاریخ انتشار فصل دوم، اکنون تریلر کامل فصل جدید The Punisher را منتشر کرده و در اختیار طرفداران قرار داده تا نگاهی اجمالی به وقایع پیش رو داشته باشند. در کنار تریلر، شاهد انتشار یک پوستر جدید هم بوده ایم:


فصل 2 پانیشر

این تریلر بازگشت دو شخصیت آشنا را برای فصل دوم The Punisher تایید می کند؛ دینا مدتی با نقش آفرینی ﺍﻣﺒﺮ ﺭﺯ ﺭﻭﺍ و کورتیس هویل رفیق مشترک بیلی و فرانک با بازی ﺟﯿﺴﻮﻥ ﺁﺭ. ﻣﻮﺭ؛ از بازیگران جدید فصل دوم نیز می توانیم به Giorgia Whigham (سریال ۱۳ Reasons Why) در نقش اِمی بندیکس، ﺟﺎﺵ ﺍﺳﺘﻮﺍﺭﺕ (کولکتور) در نقش جان پنلگریم و Floriana Lima (سریال سوپرگرل) در نقش کریستا دامونت اشاره کنیم. خانم ﺩﺑﻮﺭﺍ ﺁﻥ ﻭﻝ (سریال Daredevil) هم طبق انتظار باری دیگر در نقش کارن پیج ظاهر شده است. اینطور که تریلر نشان می دهد، فرانک در این فصل بیشتر با اِمی سر و کار دارد – و البته خبری از شخصیت میکرو (Ebon Moss-Bachrach) نیست.

همچنین بخوانید | سریال مارولی The Vision & Scarlet Witch صاحب نویسنده شد!

در انتها باید اشاره کنیم که فصل دوم The Punisher از تاریخ ۲۸ دی ماه در دسترس طرفداران قرار می گیرد.


ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.