جان کرازینسکی A Quiet Place 2 را کارگردانی می کند، بازگشت امیلی بلانت تایید شد

فیلم ترسناک و دلهره آور A Quiet Place (مکان آرام) سال گذشته میلادی پا به گیشه گذاشت، به کارگردانی جان کرازینسکی و با نقش آفرینی همسرش امیلی بلانت در کنار خودش. این فیلم نقدهای بسیار خوبی را دریافت کرد، در حالی که با بودجه ۱۷ میلیون دلاری ساخته شده بود در گیشه بین المللی ۳۴۰٫۹ میلیون دلار فروخت که به همین دلیل تبدیل به یکی از عناوین موفق و سودآور سال گشت. با توجه به این موفقیت ها کاملا قابل انتظار بود که یک ادامه برای A Quiet Place ساخته شود؛ انتظارها خیلی زود رنگ حقیقت به خودشان دیدند، چون ﭘﺎﺭﺍﻣﻮﻧﺖ ﭘﯿﮑﭽﺮﺯ اوایل اردیبهشت ماه بطور رسمی فاش کرد که قسمت دوم این فیلم بطور رسمی در حال توسعه است.

بعد از تایید ساخته شدن A Quiet Place 2 برای ما دو سوال مهم به وجود آمد: نخست اینکه چه کسی قرار است آن را کارگردانی کند؟ و دوم اینکه این بار داستان فیلم بر محور چه کسانی می چرخد؟ خب، در جواب به سوال نخست می توانیم بگوییم که تایید شده جان کرازینسکی برای کارگردانی قسمت دوم بازمیگردد. جان کرازینسکی با انتشار یک توییت در صفحه رسمی توییر خودش نوشت که “…زمان بازگشته،” و از هشتگ PartII (بخش دوم) استفاده کرد، با توجه به اینکه تولید A Quiet Place 2 قرار است بزودی آغاز شود، پس این توییت بازگشت او را تایید می کند.

همچنین بخوانید | فیلم پسارستاخیزی Bird Box تاکنون بیشتر از ۸۰ میلیون بیننده داشته است!

ﺩﺍﺳﺘﺎﻥ A Quiet Place ﺩﺭ ﺁﯾﻨﺪﻩای خیالی ﺭﺥ ﻣﯽﺩﻫﺪ، این فیلم ﺩﻭﺭﺍﻧﯽ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺗﺼﻮﯾﺮ ﻣﯽﮐﺸﺪ ﮐﻪ ﻫﯿﻮﻻﻫﺎﯾﯽ ﻧﺎﺷﻨﺎﺧﺘﻪ ﺯﻣﯿﻦ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺗﺴﺨﯿﺮ ﺧﻮﺩ ﺩﺭﺁﻭﺭﺩﻩﺍﻧﺪ ﻭ ﮐﻮﭼﮏﺗﺮﯾﻦ ﺻﺪﺍﯾﯽ ﻣﯽﺗﻮﺍﻧﺪ ﺁﻧﺎﻥ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺳﻮﯼ ﺍﻧﺴﺎﻥ ﮐﺸﺎﻧﺪﻩ ﻭ ﺳﺒﺐ ﻧﺎﺑﻮﺩﯼ ﺷﺎﻥ ﺷﻮﺩ. تمرکز داستان بر روی ﻟﯽ آبوت ‏(ﺟﺎﻥ ﮐﺮﺍﺯﯾﻨﺴﮑﯽ‏)، ﺍِﻭِﻟﯿﻦ ‏(ﺍﻣﯿﻠﯽ ﺑﻼﻧﺖ‏) ﻭ ﻓﺮﺯﻧﺪﺍﻧﺸﺎﻥ قرار دارد، ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩﺍی ﮐﻪ ﺩﺭ ﺳﮑﻮﺕ ﻣﻄﻠﻖ زندگی می کنند تا زنده بمانند. آنها مجبور هستند هر کاری را در سکوت مطلق انجام دهند، در حالی که آبوت حامله است و از راه رسیدن یک نوزاد در این دوران پسارستاخیزی می تواند خیلی چالش برانگیز باشد. حال، با توجه به حوادث پایانی این فیلم، اینطور به نظر می رسد که ما قرار نیست در قسمت دوم شاهد حضور ﻟﯽ آبوت باشیم ولی بازگشت ﺍِﻭِﻟﯿﻦ تایید شده. ددلاین با انتشار یک گزارش فاش کرده که خانم بلانت برای حضور در A Quiet Place 2 قرارداد بسته است. 

مکان آرام 2

طبق شنیده ها، فاز تولید این فیلم قرار است از ماه جولای سال جاری میلادی آغاز شود (احتمالا اوایل تابستان ۹۸)، بردلی فولر (اولین پاکسازی) و اَندرو فورم (جمعه سیزدهم) هم تهیه‌کننده هـایٔ آن هستند. طبق اعلام جان کرازینسکی در اینستاگرام، اکران قسمت دوم A Quiet Place قرار است از تاریخ ۱۵ مِی ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۲۶ اردیبهشت ۹۹) آغاز شود — باید اضافه کنیم که او علاوه بر کارگردان، نویسنده فیلم هم می باشد.

همچنین بخوانید | ﭘﺮﻓﺮﻭﺵﺗﺮﯾﻦ فیلم های سال ۲۰۱۹ (تا امروز)

ما هنوز اطلاعات دقیقی از داستان A Quiet Place 2 نداریم، ولی بزودی خبرهای دقیق تری در رابطه با این فیلم منتشر خواهد شد.


منبع: ددلاین

ما را در تلگرام دنبال کنید: @mg_Newsir

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.