فاز تولید فیلم A Quiet Place 2 به پایان رسید؛ کارگردان تایید کرد

جان کرازینسکی کـه بزودی وی را در فصل دوم سریال Jack Ryan (جک رایان محصول آمازون) ملاقات می کنیم، تایید کرد که فاز تولید فیلم ترسناک A Quiet Place 2 (یک مکان آرام) با بازی همسرش امیلی بلانت به پایان رسیده است؛ آقای کرازینسکی قبلا بیشتر بخاطر بازی در سریال The Office محصول شبکه NBC مشهور بود، اما در سال ۲۰۱۸ وقتی که فیلم A Quiet Place به کارگردانی او روی پرده رفت، کرازینسکی بعنوان یک فیلمساز کاربلد در ژانر ترش شناخته شد. البته نباید حضور درخشان او در سریال اکشن و پرطرفدار Jack Ryan را فراموش کنیم، که باعث افزایش شهرت وی شد.

کرازینسکی و خانم بلانت دو ستاره اصلی A Quiet Place بودند، در این فیلم با خانواده ای آشنا شدیم که باید درون یک جهان مورد تهاجم قرار گرفته زندگی کنند، البته بهتر است بگوییم باید تلاش کنند تا زنده بمانند؛ دنیا مورد تهاجم بیگانگان قرار گرفته، این بیگانه ها موجوداتی وحشتناک هستند که به صدا حساسیت نشان می دهند، در این دنیا تنها کسانی زنده می مانند که ساکت بمانند و صدایی ایجاد نکنند. فیلم سینمایی A Quiet Place مورد توجه و تحسین منتقدها قرار گرفت، استقبال مردم هم باعث شد تا به فروش بین المللی ۳۴۰ میلیون دلاری دست پیدا کند، در حالی که با بودجه ۱۷ میلیون دلاری تولید شـده بود.

همچنین بخوانید | اولین نگاه به ریبوت سینمایی The Grudge؛ چهره جدید وحشت!

به دنبال موفقیت های این فیلم، تایید شد که A Quiet Place: Part II قرار است با بازی بلانت و به کارگردانی کرازینسکی ساخته شود، خبری که باعث خوشحالی طرفداران گشت. زمانی که فاز تولید آغاز شد، کرازینسکی (که نویسنده فیلم هم هست) با انتشار یک تصویر از پشت صحنه خبر شروع تولید را داده بود، او حالا یک تصویر دیگر از فیلم را در صفحه رسمی توییتر خودش منتشر کرده و خبر از به پایان رسیدن فاز تولید داده است. اگر قسمت قبلی را دیده باشید، پُلی که در تصویر می بینید برایتان آشنا به نظر می رسد:

مکان آرام 2

ما در حال حاضر اطلاعات چندان زیادی از داستان فیلم A Quiet Place: Part II نداریم، اما طبق ادعای کرازینسکی این فیلم قرار نیست یک ادامه معمولی (مثل دیگر عناوین ترسناک) باشد. اینطور که این کارگردان گفته، شخصیت های اصلی قسمت اول بازمیگردند (البته بجز شخصیت خودش) اما فیلم بر روی دیگر بازمانده ها تمرکز خواهد داشت. شنیدن این خبر زیاد عجیب نیست، چون A Quiet Place بطور کل فیلم خاص و متفاوتی بود، پس کاملا طبیعی است که ادامه آن هم خاص و متفاوت باشد. علاوه بر بلانت، نوآ جوپ و میلیسنت سیموندز، در این فیلم شاهد حضور کیلین مورفی (شوالیه تاریکی ۲۰۰۸، پیکی بلایندرز ۲۰۱۳) و جایمن هانسو (نگهبانان کهکشان ۲۰۱۴، شزم ۲۰۱۹) خواهیم بود.

همچنین بخوانید | تاریخ انتشار فصل دوم سریال Jack Ryan اعلام شد؛ تریلر جدید از راه رسید

تایید شده که A Quiet Place 2 در تاریخ ۲۰ مارس ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۱ فروردین ۹۹) پا به گیشه خواهد گذاشت، ما انتظار داریم که تبدیل به یکی از عناوین موفق ۲۰۲۰ شود و مورد توجه عاشقان ژانر ترس قرار بگیرد.


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.