هنوز برنامه‌ای برای ساختن A Quiet Place 3 وجود ندارد؛ (طبق ادعای کارگردان)

جان کرازینسکی گفته که آماده است تا A Quiet Place 3 (مکان آرام) را بسازد، ولی هنوز اتفاق خاصی برای این فیلم نیافتاده و تولیدش قطعی نیست. ما کرازینسکی را بیشتر بخاطر حضور درخشانش در سریال The Office (اداره) می شناسیم، اما طی دو سال اخیر بازی در سریال Jack Ryan (جک ریان) محصول سرویس استریم آمازون وی را مشهورتر از گذشته کرده است. کرازینسکی در سال ۲۰۱۸ با فیلم ترسناک A Quiet Place به همه ثابت کرد که علاوه‌ بر استعداد در بازیگری، یک کارگردان شگفت‌انگیز هم هست.‌ فیلم ترسناک او با بازی خودش و همسرش امیلی بلانت نه تنها تبدیل به یک موفقیت تجاری شد، بلکه نقدهای خیلی خوبی را از سوی منتقدین دریافت کرد‌.

فیلم A Quiet Place دنیایی را به نمایش گذاشت که مورد تهاجم موجوداتی بیگانه قرار گرفته، هیولاهایی نابینا که شدیدا به صداها حساس هستند و در سریع‌ترین زمان ممکن منبع صدا را پیدا و شکارش می کنند. در نتیجه، شخصیت های اصلی داستان مجبورند در چنین دنیایی برای زندگی خودشان بجنگند، و البته کار چندان زیادی هم از دستشان برنمی‌آید، بجز ساکت ماندن. این فیلم با همین داستان به ظاهر ساده خودش مورد پسند منتقدین و مردم قرار گرفت، در نتیجه Paramount خیلی سریع به تولید قسمت دوم آن چراغ سبز نشان داد و حال این فیلم قرار است بزودی راهی گیشه شود. جان کرازینسکی A Quiet Place 2 را کارگردانی کرده، اما بعنوان بازیگر در آن حضور ندارد.

همچنین بخوانید | تریلر رسمی A Quiet Place 2 منتشر شد؛ بازگشت به آغاز

در غیاب جان کرازینسکی، همسرش امیلی بلانت برای بازی در نقش اصلی فیلم بازگشته، میلیسنت سیموندز و نوآ جوپ نیز در A Quiet Place 2 حضور دارند. این فیلم قرار است اواسط ماه مارس راهی گیشه شود، که یکی از مورد انتظارترین فیلم های ۲۰۲۰ است و انتظار داریم که در گیشه با استقبال خوبی روبرو شود. اما این سوال در ذهن ما وجود دارد که آیا بعد از این فیلم، ممکن است شاهد تولید A Quiet Place 3 باشیم؟ کرازینسکی به تازگی در یک مصاحبه گفته که برنامه هایی برای ساخت سومین فیلم دارد، اما استودیو هنوز در مورد این فیلم تصمیمی نگرفته و معلوم نیست که قصد دارند سه‌گانه «مکان آرام» را کامل کنند یا نه.

یک مکان آرام ۳

البته از آنجا که قسمت اول واقعا پول‌ساز بود و A Quiet Place 2 هم بدون شک تبدیل به یک موفقیت تجاری می شود، همانطور که خود کرازینسکی هم اشاره کرده، احتمال ساخته شدن سومین فیلم خیلی زیاد است. اما این کارگردان ادعا کرده A Quiet Place 3 زمانی ساخته می شود که یک ایده خوب برایش وجود داشته باشد، درست مثل زمانی که قصد داشت اولین فیلم را بسازد. با این حساب، کرازینسکی تمایل به تکمیل کردن سه‌گانه ترسناک و مهیج خودش دارد، و فقط منتظر است تا کمپانی پارامونت به وی چراغ سبز نشان دهد و سپس کار بر روی آن را آغاز خواهد کرد. سرنوشت این مجموعه فیلم احتمالا تا مدتی نامعلوم خواهد بود، چون ابتدا A Quiet Place 2 باید راهی گیشه شود و سپس استودیو بر پایه عملکرد این فیلم برای آینده تصمیم گیری می‌کند.

همچنین بخوانید | فیلم‌ ترسناک Don’t Breathe 2 صاحب کارگردان و تاریخ شروع تولید شد؛

در قسمت دوم شاهد حضور دو شخصیت جدید با بازی کیلین مورفی (The Dark Knight)، و برایان تایری هنری (Child’s Play) خواهیم بود. اولین تریلر رسمی از فیلم A Quiet Place: Part II به تازگی منتشر شده که بواسطه آن موفق شدیم نخستین نگاه اجمالی خودمان را به حوادث این فیلم جالب و تماشایی داشته باشیم، این تریلر نوید اثری متفاوت در ژانر وحشت را به ما داد. در نهایت باید اشاره کنیم که این فیلم در تاریخ ۲۰ مارس ۲۰۲۰ (مصادف با جمعه ۱ فروردین ۹۹) پا به گیشه خواهد گذاشت.

منتظر انتشار گزارش های بیشتر توسط مغناطیس نیوز باشید…


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید: تلگرام (@mg_Newsir)، و اینستاگرام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline