تیزر پوستر Rambo 5 عنوان رسمی و اکران در پاییز 2019 را تایید کرد

سیلوستر استالونه بطور رسمی تایید کرد که فیلم سینمایی Rambo 5 ساخته می شود، و اکنون اولین تیزر پوستر آن هم تایید می کند که در پاییز سال ۲۰۱۹ موفق به تماشای این فیلم سینمایی خواهیم شد. ما اکنون مدتی است که شایعه هایی درباره قسمت پنجم Rambo می شنویم، اما حالا همه چیز تایید شده و رسمی است. قسمت چهارم این فیلم در سال ۲۰۰۸ پا به گیشه گذاشت، ولی آنطوری که استودیو تصور می کرد با استقبال و نقدهای مثبت روبرو نشد، بنابراین کسی تصور نمیکرد که یک روز شاهد بازگشت مجدد رمبو به سینما باشیم!

فیلم سینمایی Rambo (همان قسمت چهارم) در گیشه بین المللی ۱۱۳ میلیون دلار فروخت، در حالی که با یک بودجه ۵۰ میلیون دلاری ساخته شده بود. این فروش، باعث شد که تبدیل به کم فروش ترین فیلم فرانچایز رمبو شود، Rambo: First Blood Part II با فروش بین المللی ۳۰۰ میلیون دلاری پرفروش ترین فیلم فرانچایز است. در سال ۲۰۱۵ ما صحبت هایی از ساخت یک سریال که بر روی پسر رمبو تمرکز دارد شنیدیم، و اینکه خود استالونه هم قرار است در آن حضور داشته باشد. به نظر می رسد که این پروژه باعث توقف توسعه قسمت های بعدی فیلم شده بود، اما سریال هیچوقت تبدیل به واقعیت نشد و در حد همان شنیده ها باقی ماند، حتی خود استالونه گفته بود که این شخصیت را بازنشسته کرده است. اما حالا به نظر می رسد که استالونه آماده است تا یک بار دیگر جان رمبو را به سینما بیاورد.

تازه ترین گزارش های منتشر ادعا کرده اند که سیلوستر استالونه یک بار دیگر در فیلم Rambo 5 شخصیت جان رمبو را به تصویر خواهد کشید و این احتمال وجود دارد که خودش فیلم را کارگردانی کند. ﻓﯿﻠﻢنامه قسمت پنجم ظاهرا فاصله چندانی تا تکمیل شدن ندارد، که خود استالونه مشغول کار بر روی آن است، و طبق اطلاعات تازه منتشر شده در فیلم جدید رمبو برای نجات دختر یک دوست تلاش می کند که در نهایت او را “مقابل احتمالا یکی از وحشی ترین کارتلهای مکزیک قرار می دهد.” در حـالی که داستان فیلم هنوز تایید نشده است، اولین تیزر پوستر آن در فستیوال Cannes Film به نمایش گذاشته شد، همچنین تایید شد که در پاییز ۲۰۱۹ پا به گیشه می گذارد. این فیلم اکنون با عنوان رسمی Rambo V شناخته می شود، و خود استالونه در صفحه رسمی اینستاگرام خودش عنوان و تاریخ اکران را تایید کرده است.

Rambo V

بازگشت رمبو یک خبر خوب برای طرفداران استالونه محسوب می شود، اما این برای ما خیلی جالب است که ببینیم شخصیت رمبو چطور می خواهد ۳۵ سال بعد از نخستین فیلم، مخاطبین خودش را برای دو ساعت سرگرم کند. Rambo V هنوز فاقد تاریخ شروع تولید و تاریخ دقیق اکران است. پس منتظر انتشار اطلاعات بیشتر باشید…

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

you're currently offline